پیشرانه – مسابقات تنیس ۱۰۰۰ امتیازی آزاد آقایان با عنوان مسابقات آزاد ام وی ام کاپ از تاریخ ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ به صورت انفرادی آزاد و دو نفره در مجموعه ورزشی باشگاه انقلاب تهران با حمایت برند ام‌ وی ‌ام برگزار می‌شود. در این دوره از مسابقات ام وی ام کاپ که یکی از مهم ‌ترین جام ‌های سال به حساب می ‌آید، رنک ‌های برتر کشوری و بازیکنان تیم ملی نیز حضور دارند.به گزارش وب سایت خبری«پیشرانه» ، مسابقات تنیس ۱۰۰۰ امتیازی آزاد آقایان با عنوان مسابقات آزاد ام‌وی‌ام  از تاریخ ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ به صورت انفرادی آزاد و دو نفره در مجموعه ورزشی باشگاه انقلاب تهران با حمایت برند ام‌ وی ‌ام برگزار می‌شود. در این دوره از مسابقات ام وی ام کاپ که یکی از مهم ‌ترین جام ‌های سال به حساب می ‌آید، رنک ‌های برتر کشوری و بازیکنان تیم ملی نیز حضور دارند.

مسابقات آزاد ام ‌وی ‌ام کاپ، همچون مسابقات اسکی که بهمن ماه سال گذشته با همکاری فدراسیون اسکی و با حمایت ام ‌وی ‌ام، حضور ورزشکاران حرفه ای و استقبال عموم مردم برگزار شد در راستای فعالیت های «بازاریابی ورزشی» ام وی ام برگزار می‌شود.

برند ام ‌وی ‌ام، به عنوان برندی پیشرو در صنعت خودرو ایران که اولویت خود را ارائه محصولات مدرن و فشن برای قشر جوان می ‌داند، بهار امسال حامی مالی مسابقات تنیس ۱۰۰۰ امتیازی آزاد آقایان (مسابقات آزاد ام وی ام کاپ) شده است تا هیجان را این بار در زمین‌های تنیس، کنار جوانان و ورزشکاران این رشته پرطرفدار تجربه کند چرا که این برند همواره کمک به فراهم آمدن زمینه برای فعالیت ورزشکاران حرفه‌ای در کنار برگزاری رویدادهای هیجان‌ انگیز برای عموم مردم را دنبال می‌کند.

شایان توجه است که از آریزو ۵ اسپرت New Arrizo5s محصول جدید برند ام ‌وی ‌ام نیز به زودی رونمایی خواهد شد. ام وی ام آریزو ۵ اسپرت New Arrizo5s نسل چهارم آریزو ۵، سدان اسپرت این برند است که با بهره ‌گیری از زبان طراحی مدرن جهانی به ‌روزرسانی شده و با طراحی و امکانات جدید به بازار ایران ارائه خواهد شد.