بهمن ماه امسال؛ برگزاری پنجمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران

شنبه - 13 آبان 1402

پیشرانه – بر اساس اعلام رسمی مرکز نمایشگاه های بین المللی شهرآفتاب تهران، پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران با مجری جدید و عنوانی متفاوت، در نیمه اول بهمن ماه ۱۴۰۲ در مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب تهران برگزار خواهد شد.

پیشرانه – بر اساس اعلام رسمی مرکز نمایشگاه های بین المللی شهرآفتاب تهران، پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران با مجری جدید و عنوانی متفاوت، در نیمه اول بهمن ماه ۱۴۰۲ در مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش وب سایت خبری«پیشرانه» ، بر اساس اعلام رسمی مرکز نمایشگاه های بین المللی شهرآفتاب تهران، پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران با مجری جدید و عنوانی متفاوت، در نیمه اول بهمن ماه ۱۴۰۲ در مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب تهران برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین‌المللی خودرو، فناوری های نوین و صنایع وابسته تهران به عنوان مهم‌ترین رویداد سال در این حوزه، در نیمه اول بهمن ماه امسال و با عنوان تازه اتو اکسپو تهران(Tehran Auto Expo) در مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

عباس تقدسی نژاد مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب در این باره گفت: «پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران در تقویم این نمایشگاه ثبت و قرار است از ۹ تا ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ و درمساحت ۶۰ هزار متر مربعی مجموعه شهرآفتاب برگزار شود. وی خاطر نشان کرد که روز اول نمایشگاه به عنوان روز خبرنگاران، صرفا با حضور اصحاب رسانه برگزار می شود.»

مریم شفیعی مدیرعامل «کانون ایران نوین» به‌عنوان مجری برگزاری جدید نمایشگاه خودروی تهران نیز در این باره گفت: «پیش‌بینی ما این است که نمایشگاه امسال خودرو تهران، با توجه به تلاش‌های دولت در حوزه واردات خودرو، جذابیت دوچندان خواهد داشت و انتظار داریم با استقبال مضاعف فعالان این بخش مواجه شود. به عنوان برگزار کننده نمایشگاه تلاش می‌کنیم چه در بحث برگزاری و چه در بخش رسانه‌ای، بهترین امکانات را در اختیار شرکت‌کنندگان و مخاطبان قرار دهیم و در همین راستا به پشتوانه تخصص های مختلف موجود در کانون ایران نوین و تجربه برگزاری بالغ بر ۲۰ عنوان نمایشگاهی در کنار بیش از ۳۳ سال فعالیت بازاریابی و تبلیغات، برنامه‌های متنوع و جذابی را با استفاده از تکنولوژی در ساختار برگزاری، الگوبرداری از نمایشگاه های مرتبط بین المللی و ایجاد تمایز در اجرای رویداد با استفاده از بازاریابی تجربه گرا، برای ارائه بهتر توانمندی‌های شرکت‌ها و محصولات آنها در نظر داریم و قصد داریم اوقات مفید و مفرحی را برای خانواده‌ها و علاقمندان به خودرو فراهم کنیم که به زودی شرح این برنامه‌ها را در اطلاع رسانی های آتی به اطلاع عموم خواهیم رساند.»

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟