جیلی آزکارا هیبریدی به زودی در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی

یکشنبه - 5 آذر 1402

پیشرانه – مدت کوتاهی پس از نمایش خودرو جیلی آزکارا در شوروم مرکزی جدید فرداموتورز، خبرها از ورود این خودرو به مرحله بعدی سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی حکایت دارد. به گزارش وب سایت خبری«پیشرانه» ، آزکارا یک کراس اوور سایز متوسط از برند مطرح جیلی با فاصله محوری ۲۶۷۰ میلیمتر است که از یک […]

پیشرانهمدت کوتاهی پس از نمایش خودرو جیلی آزکارا در شوروم مرکزی جدید فرداموتورز، خبرها از ورود این خودرو به مرحله بعدی سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی حکایت دارد.

به گزارش وب سایت خبری«پیشرانه» ، آزکارا یک کراس اوور سایز متوسط از برند مطرح جیلی با فاصله محوری ۲۶۷۰ میلیمتر است که از یک پیشرانه برقی و یک پیشرانه بنزینی توسعه داده شده توسط ولوو با حداکثر قدرت ۱۹۰ اسب بخار بهره می­برد. نگاهی یه لیست امکانات و آپشن های آزکارا نشان می­دهد بی­شک با یکی از باکیفیت­ترین خودروهایی روبرو هستیم که از طریق این سامانه عرضه خواهد شد.

هیبریدی، دو دیفرانسیل و پر از امکانات

جیلی آزکارا در مقایسه با سایر خودروهای عرضه شده در سامانه حرف­های زیادی برای گفتن داشته و از همین حالا می­توان آن را گزینه اول و محبوب متقاضیان دانست. تنوع خودروهای دو دیفرانسیل در بازار خودرو ایران بالا نیست و این آزکارا را در موقعیت ممتازی قرار می دهد؛ به ویژه آن که با یک خودرو هیبریدی نیز طرف هستیم که استفاده از تکنولوژی روز اروپا در آن به معنای قدرت بیشتر، مصرف سوخت کمتر و آسایش و رفاه به مراتب بالاتر است.

کیفیت به معنای واقعی

اما جیلی آزکارا برگ­های برنده دیگری هم دارد. با ورود به داخل کابین، چرم Nappa‌ به کار رفته و کیفیت قطعات داخل کابین بلافاصله حس یک خودرو اسپرت و لوکس را تداعی می­کند. صفحه نمایش ۳/۱۲ اینچی با کیفیت و رزولوشن بالا، سانروف و سقف پانوراما، ترمز پارک برقی، سیستم تهویه دوکاناله، سیستم پایش فشار باد تایرها، دوربین ۳۶۰ درجه و رادارهای همیار راننده در کنار بسیاری امکانات دیگر باعث می­شود آزکارا یک سر و گردن بالاتر از چینی­ها و غیرچینی­های هم­رده خود باشد.

حال باید منتظر عرضه این خودرو از طریق سامانه ماند و دید این خودرو با چه قیمت و چه مشخصاتی رسما عرضه خواهد شد.

 

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟