ماموت خودرو نماینده رسمی رنو در ایران شد

سه شنبه - 28 آذر 1402

پپیشرانه – طبق اطلاعیه رسمی صفحه رنو، از این به بعد ماموت خودرو نماینده رسمی این شرکت فرانسوی در ایران خواهد بود و ارائه خدمات پس از فروش محصولات وارداتی رنو را برعهده خواهد گرفت. امروز صفحه رسمی رنو در ایران در قالب یک پست اعلام کرد که از این به بعد ماموت خودرو قرار […]

پپیشرانه – طبق اطلاعیه رسمی صفحه رنو، از این به بعد ماموت خودرو نماینده رسمی این شرکت فرانسوی در ایران خواهد بود و ارائه خدمات پس از فروش محصولات وارداتی رنو را برعهده خواهد گرفت.

امروز صفحه رسمی رنو در ایران در قالب یک پست اعلام کرد که از این به بعد ماموت خودرو قرار است خدمات پس از فروش خودروهای وارداتی رنو را ارائه دهد. به این ترتیب صاحبان رنوهای وارداتی زین پس می توانند برای دریافت خدمات پس از فروش مانند تعمیر، عیب یابی، سرویس دوره ای، تامین قطعات و … به نمایندگی های رسمی ماموت خودرو مراجعه کنند.

در گذشته نگین خودرو علاوه بر واردات محصولات رنو، ارائه خدمات پس از فروش خودروهای این شرکت فرانسوی را نیز برعهده داشت اما حالا دیگر مسئولیتی بر دوشش نیست و ماموت از طرف رنو جایگزین شده است. از این رو در آینده ای نزدیک احتمالاً ماموت خودرو، واردات و یا مونتاژ محصولات رنو را نیز آغاز کند زیرا فقط اخذ نمایندگی به شرط ارائه خدمات پس از فروش برای این شرکت صرفه اقتصادی ندارد و به هیچ وجه عاقلانه نیست.

در نتیجه می توان گفت ماموت خودرو با این اقدام به نوعی خود را متولی واردات و یا مونتاژ رنو در ایران معرفی و راه واردات رنو را برای دیگر واردکنندگان سخت کرده است. همان طور که می دانید داستان واردات نیسان طوری پیش رفته که در حال حاضر ۵ شرکت مدعی واردات محصولات نیسان شده اند و این در حالی است که هنوز هیچ کدام از آن ها برنامه ای برای ارائه خدمات پس از فروش خودروهای این شرکت ژاپنی ندارند. با توجه به این قضیه ماموت خودرو در اولین اقدام خود را نماینده رسمی رنو در ایران معرفی کرد تا در آینده بتواند به راحتی واردات و یا مونتاژ را انجام دهد.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟