مرکز آموزش علمی کاربردی آمیکو» برگزار می کند،

رویداد استارتاپی «فناوری‌های نوین در خودرو و صنایع وابسته»

سه شنبه - 5 دی 1402

پیشرانه – رویداد استارتاپی فناوری های نوین در خودرو و صنایع وابسته در تاریخ دوم اسفند ماه ۱۴۰۲ با حمایت ارس خودرو دیزل در مرکز آموزش علمی کاربردی آمیکو برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی ارس خودرو دیزل (آمیکو)، رویداد استارتاپی «فناوری های نوین خودرو و صنایع وابسته» از ۱۵ آذر ماه لغایت ۲۰ […]

پیشرانه – رویداد استارتاپی فناوری های نوین در خودرو و صنایع وابسته در تاریخ دوم اسفند ماه ۱۴۰۲ با حمایت ارس خودرو دیزل در مرکز آموزش علمی کاربردی آمیکو برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی ارس خودرو دیزل (آمیکو)، رویداد استارتاپی «فناوری های نوین خودرو و صنایع وابسته» از ۱۵ آذر ماه لغایت ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ پذیرای ایده های علاقمندان در این حوزه خواهد بود.

این رویداد در محورهای زیر آماده دریافت طرح ها و ایده های علاقمندان است:

– طراحی بردهای ICU ، ECU و ایموبلایزر و PROGRAMING موتور
– انرژی های تجدید پذیر در موتور و استفاده از مکمل های سوخت
– سنسورهای کنترلی مورد استفاده در موتور
– طراحی و تولید سیستم های تعلیق خودرو
– سایر موارد مرتبط با صنعت خودرو

در همین راستا داوری ایده های ارسالی به «رویداد استارتاپی فناوری های نوین خودرو و صنایع وابسته» نیز در تاریخ ۲۰ الی ۳۰ بهمن ماه نیز صورت خواهد گرفت و نفرات برتر در تاریخ دوم اسفند ماه و در روز برگزاری این رویداد معرفی و تقدیر خواهند شد.

گفتنی است، اهدای جوایز نقدی، اعطای تسهیلات برای تولید یا آزمایش ایده / محصول، مشاوره فنی و تخصصی و آموزش و متنورینگ از جمله فرصت ها و امتیازات این رویداد است.

علاقمندان جهت شرکت در این رویداد می توانند ایده های خود را در لینک https://amicoir.com/amicouni ثبت یا به آدرس ایمیل [email protected] ارسال کرده و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۴۱-۴۲۰۳۰۲۰۱ (داخلی۲۲۱۰) حاصل فرمایند.

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟