نخستین نمایش خودرو تمام برقی جیلی؛ فرداموتورز با دست پر در نمایشگاه خودرو تبریز

چهارشنبه - 13 دی 1402

پیشرانه –  نمایشگاه خودروهای سبک و سنگین تبریز از روز سه شنبه ۱۲ دی ماه آغاز به کار کرده و در نخستین روز خودرو تمام برقی جئومتری C در غرفه فرداموتورز  به نمایش عموم درآمد. در این نمایشگاه شرکت های مختلف خودرویی حضور فعال داشته و بازدیدکنندگان فرصت بازدید از جدیدترین محصولات را در اختیار […]

پیشرانه –  نمایشگاه خودروهای سبک و سنگین تبریز از روز سه شنبه ۱۲ دی ماه آغاز به کار کرده و در نخستین روز خودرو تمام برقی جئومتری C در غرفه فرداموتورز  به نمایش عموم درآمد.

در این نمایشگاه شرکت های مختلف خودرویی حضور فعال داشته و بازدیدکنندگان فرصت بازدید از جدیدترین محصولات را در اختیار خواهند داشت. اما در روز نخست این نمایشگاه بیشترین توجه به غرفه فرداموتورز معطوف بود، جایی که بازدیدکنندگان فرصت بازدید از خودرو جئومتری C به عنوان جدیدترین خودرو تمام برقی وارد شده به بازار ایران را به دست آوردند.

جئومتری که زیربرند تخصصی جیلی برای خودروهای برقی محسوب شده و در بازارهای زیادی عرضه شده است. نسخه حاضر در ایران مدل فول آپشن مدل جئومتری C با آپشن های متعدد و امکانات راداری است که از یک باتری ۷۰ کیلووات ساعتی با حداکثر قدرت ۲۰۴ اسب بخار و ۳۱۰ نیوتن متر گشتاور بهره می برد. این خودرو با شارژ کامل قادر است مسافتی نزدیک به ۵۰۰ کیلومتر را طی کرده و شتاب آن زیر ۷ ثانیه می باشد.

آزکارا دیگر مدل برند جیلی است که توسط فرداموتورز در تبریز به نمایش عموم درآمده است. این خودرو که از روز جاری در مرحله هفتم سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی نیز عرضه شده و انتظار می رود مانند مرحله قبلی مورد استقبال ثبت نام کنندگان قرار گیرد از یک پیشرانه برقی ۴۸ ولتی در کنار پیشرانه بنزینی ۱.۵ لیتری توربوشارژ بهره برده و توان تولید ۱۹۰ اسب بخار را دارا می باشد.

فرداموتورز که در نمایشگاه خودروهای سبک و سنگین تبریز با دست پر آمده حاضر شده، خودرو لوکس و تشریفاتی سوبا M4 را نیز در دو مدل بنزینی و هیبریدی در کنار سایر خودروها، از جمله FMC T5، FMC SX5 و FMC 511 به نمایش درآورده است.

یکی دیگر از بخش های غرفه گروه صنعتی فردا به محصولات تجاری این گروه یعنی فردادیزل اختصاص دارد که دو محصول کشنده تک محور فردا دیزل با قدرت موتور ۵۶۰ اسب بخار و کشنده جفت محور با قدرت موتور ۵۵۰ اسب بخار به نمایش درآمده است و علاقه مندان تا روز جمعه ۱۵ دی ماه هر روزه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ امکان بازدید محصولات را خواهند داشت.

 

 

5 از 2 رای

نظر شما چیست؟