خبرهای خوب نماینده شاکمان در ایران:

ارائه محصولات ویرا دیزل با استانداردهای ۸۵ گانه

دوشنبه - 9 بهمن 1402

پیشرانه – شرکت ویرا دیزل به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه ماموت در نمایشگاه خودرو تهران «اتواکسپو» با همان محصولات قبلی حاضر می‌شود اما این بار با این تفاوت که تمامی محصولات استانداردهای ۸۵ گانه را پاس کرده‌اند و به‌روز شده‌اند. شرکت ویرا دیزل به‌عنوان نماینده برند شاکمان در ایران سه محصول تجاری از این برند […]

پیشرانه – شرکت ویرا دیزل به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه ماموت در نمایشگاه خودرو تهران «اتواکسپو» با همان محصولات قبلی حاضر می‌شود اما این بار با این تفاوت که تمامی محصولات استانداردهای ۸۵ گانه را پاس کرده‌اند و به‌روز شده‌اند.
شرکت ویرا دیزل به‌عنوان نماینده برند شاکمان در ایران سه محصول تجاری از این برند مطرح چینی را به بازار ایران عرضه می‌کند. کامیونت Y9 که با لوگو و نشان شاکمان عرضه می‌شود در نمایشگاه سال گذشته رونمایی شد اما امسال این محصول با دریافت تاییدیه استانداردهای ۸۵گانه به نمایشگاه می‌آید.
کشنده y3 که با لوگو و نشان اختصاصی ویرا عرضه می‌شود نیز قبل‌تر رونمایی شده بود اما در این نمایشگاه قرار است نسخه ارتقا یافته آن‌که علاوه بر دریافت تاییدیه استانداردهای ۸۵ گانه، ایرادات مونتاژی آن نیز برطرف شده به نمایش دربیاید.
در آخر شرایط عرضه کشنده دماغ‌دار Z3 نیز که از اولین رونمایی تاکنون توجه‌های بسیار زیادی را به خود جلب کرده بود در این نمایشگاه اعلام می‌شود.
ویرا دیزل یک شرکت جوان از زیرمجموعه‌های گروه ماموت است که از سال ۱۴۰۰ با معرفی سه محصول از برند شاکمان فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۱۴۰۱ با تغییر لوگو و هویت بصری، فصل جدید از فعالیت‌های خود را رقم زد.
این شرکت خودروساز تاکنون بیش از ۲۰۰ دستگاه کامیونت و بیش از ۱۰۰ دستگاه کشنده به مشتریان B2B خود تحویل داده است. این شرکت در نظر دارد تا در راستای اهداف توسعه ای خود، شبکه ارائه خدمات پس از فروش خود را در سراسر کشور گسترش دهد و با ارائه آموزش های مفید و کاربردی سطح توانمندی شبکه خود را بالا ببرد.
اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟