کنفرانس بین المللی چری ۲۰۲۴: عصر جدیدی از فروش میلیونی

سه شنبه - 11 اردیبهشت 1403

پیشرانه – در ۲۸ آوریل، کنفرانس تجاری بین المللی چری ۲۰۲۴ با موفقیت در ووهو چین برگزار شد. دلالان و سرمایه گذاران در سراسر جهان به هم پیوستند تا شاهد گام های محکم و دستاوردهای درخشان چری در مسیر جهانی شدن باشند. ژو شائودونگ، مدیر عامل برند چری، گزارشی با مضمون «کاوش در عصر جدید» […]

پیشرانه – در ۲۸ آوریل، کنفرانس تجاری بین المللی چری ۲۰۲۴ با موفقیت در ووهو چین برگزار شد. دلالان و سرمایه گذاران در سراسر جهان به هم پیوستند تا شاهد گام های محکم و دستاوردهای درخشان چری در مسیر جهانی شدن باشند.

ژو شائودونگ، مدیر عامل برند چری، گزارشی با مضمون «کاوش در عصر جدید» ارائه کرد و خلاصه کار و استراتژی توسعه آتی برند چری را به اشتراک گذاشت.

ژو با اشاره به هدف چری برای همکاری با همه فروشندگان و سرمایه گذاران برای ایجاد سیستمی که قادر به پشتیبانی از هدف فروش یک میلیون دستگاه خودرو باشد، تأکید کرد.

در سال ۲۰۲۳، چری با صادرات ۹۳۷۰۰۰ دستگاه خودرو، به نتایج قابل توجهی دست یافت که آن را به برترین برند صادرات خودرو چین تبدیل کرد و اعتماد بیش از ۱۳ میلیون مشتری در سراسر جهان را به خود جلب کرد.

این دستاوردها نتیجه تلاش‌های بی وقفه نزدیک به ۵۰۰۰۰ فروشنده در سراسر جهان است که ارزش‌های اصلی چری را از طریق مهارت‌های حرفه‌ای و خدمات عالی خود به کاربران جهانی منتقل می کنند.

توسعه ۲۷ ساله چری

در عصر جهانی شدن و رقابت شدید بازار، پنج سال آینده یک دوره حیاتی مرگ و زندگی برای برندهای خودروسازی چینی و همتایان جهانی آنها خواهد بود. در این چشم‌انداز چالش‌برانگیز، رشد پایدار تنها با پرورش قدرت برند قوی و قابلیت‌های بازاریابی چند وجهی حاصل می‌شود، زیرا تنها اتکا به «قیمت‌گذاری غارتگرانه» در بلندمدت قابل دوام نیست. بنابراین، چری خود را در نقطه‌ای حساس از تحول می‌بیند، که به کاوش در راه‌های جدید فراتر از رقابت متعارف برای ایجاد یک سیستم بازاریابی برند در سطح جهانی نیاز دارد.

از نظر کیفیت محصول، چری در حال ساخت اولین پلتفرم هیبریدی الکتریکی در جهان است که دارای چهار حالت رانندگی است: بنزینی، هیبرید، پلاگین هیبرید و برقی و از پنج گواهینامه ایمنی جهانی IIHS، C-NCAP، EUCAP، JNCAP و NHTSA پیشی خواهد گرفت.

در آینده، چری حضور خود را در بازارهای بزرگ بین‌المللی گسترش خواهد داد، در فعالیت‌های رفاهی عمومی شرکت خواهد کرد و به توسعه ابتکارات بشردوستانه چری ادامه خواهد داد و به قدرت چری در جهان کمک خواهد کرد.

در این کنفرانس تجاری بین‌المللی، تجزیه و تحلیل عمیقی از آخرین پیشرفت‌های فن‌آوری چری ارائه و قدرت نوآوری قوی این برند نشان داده شد.

در مراسم اهدای جوایز، از نمایندگان فروش برجسته به دلیل برتری و سخت کوشی آن‌ها تقدیر شد.

در پایان کنفرانس، آقای ژانگ گویبینگ، رئیس چری اینترنشنال، سخنرانی پایانی را ایراد کرد. او تاکید کرد که هدف فروش میلیون واحدی برای سیستم بازاریابی، نه تنها چشم اندازی از نقطه عطف مهم دیگری در مسیر توسعه برند چری است، بلکه یک طرح اولیه با انتظارات بالا برای کل تیم فروشندگان است.

موفقیت کامل کنفرانس تجاری بین المللی چری در سال ۲۰۲۴، آغاز یک سفر کاملاً جدید برای چری است. چری به دنبال ایجاد شبکه های همکاری قوی تر و کارآمدتر با شرکای فروشنده جهانی خود است. آن‌ها با هم چالش‌ها را حل خواهند کرد، از فرصت‌ها استفاده می‌کنند و مسیر را برای آینده‌ای موفق  برای چری و همه شرکای درگیرش هموار خواهند کرد!

باز کردن گالری تصاویر

 

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟