کشنده های آرین دیزل، آماده حمل مواد خطرناک و اشتغال زا

یکشنبه - 23 اردیبهشت 1403

پیشرانه – آرین دیزل با حضور در نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی تهران، آمادگی خود را برای عرضه محصولاتش در جهت حمل موارد خطرناک و اشتعال زا نشان داد. شرکت آرین دیزل که نماینده تولید و فروش کشنده های شکموتو در ایران است، با حضوردر نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی تهران، خبر دریافت […]

پیشرانه – آرین دیزل با حضور در نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی تهران، آمادگی خود را برای عرضه محصولاتش در جهت حمل موارد خطرناک و اشتعال زا نشان داد.
شرکت آرین دیزل که نماینده تولید و فروش کشنده های شکموتو در ایران است، با حضوردر نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی تهران، خبر دریافت مجوز برای حمل محموله های خطرناک و اشتعال زا را اعلام نمود.
کشنده های شک موتو X5000L با اضافه شدن سیستم ADR یا همان سیستم قطع اضطراری برق خودرو به تازگی توانسته اند استانداردهای لازم جهت حمل این گونه مواد خطرناک را دریافت کنند و از این پس می توانند از کشنده های این گروه برای حمل تانکرهای حمل سوخت و مواد شیمیایی نیز استفاده کرد.

سیستم ADR به صورت دو کلید مجزا در داخل کابین و همچنین بر روی بدنه کشنده طراحی شده است که در هنگام حادثه با فعال شدن کلید، کل جریان برق قطع می شود. این سیستم باعث می شود تا در زمان حادثه از وقوع هرگونه جرقه و یا آتش سوزی تا حد زیادی جلوگیری شده و شدت حادثه کاهش یابد. فعال سازی کلید ها باید به صورت دستی از داخل کابین و یا از روی جعبه باتری تعبیه شده بر روی بدنه انجام شود.

لازم به ذکر است که این سیستم هم اکنون برروی کامیون های شک موتو توسط آرین دیزل نصب شده است و به زودی بر روی کشنده های این شرکت نیز نصب و روانه بازار خواهد شد.
اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟