پرشیا خودرو با معرفی محصولات جدید در نمایشگاه خودرو شیراز ۱۴۰۳

دوشنبه - 21 خرداد 1403

پیشرانه – در آستانه برگزاری نمایشگاه خودرو شیراز ۱۴۰۳، شرکت پرشیا خودرو در قالب “گروه پرشیا موبیلتی” آماده حضوری پرقدرت و هیجان‌انگیز در این رویداد مهم است. این شرکت معتبر خودروسازی که پیش از این در زمینه واردات و ارائه خدمات به خودروهای ب ام و و مینی فعالیت داشته است حالا به همراه زیرمجموعه‌های […]

پیشرانه – در آستانه برگزاری نمایشگاه خودرو شیراز ۱۴۰۳، شرکت پرشیا خودرو در قالب “گروه پرشیا موبیلتی” آماده حضوری پرقدرت و هیجان‌انگیز در این رویداد مهم است. این شرکت معتبر خودروسازی که پیش از این در زمینه واردات و ارائه خدمات به خودروهای ب ام و و مینی فعالیت داشته است حالا به همراه زیرمجموعه‌های خود، مانیان خودرو و خودروسازان بونیز، قصد دارد محصولات جدید و تولیدی خود را در این نمایشگاه به نمایش بگذارد.

نمایشگاه خودرو شیراز از تاریخ ۲۲ تا ۲۵ خرداد ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی شیراز برگزار خواهد شد و پرشیا خودرو در سالن نرگس پذیرای علاقمندان است. ساعات بازدید از این رویداد از ۱۷ تا ۲۲ در نظر گرفته شده است. روز ویژه اصحاب رسانه نیز در سه شنبه ۲۲ خرداد، ساعت ۱۰ صبح آغاز می‌شود و تا ۱۷ ادامه خواهد داشت.
در این مراسم، پرشیا خودرو برای نخستین بار از محصولات جدید خود رونمایی خواهد کرد و آن‌ها را در معرض دید عموم قرار می‌دهد. این فرصتی استثنایی برای مشتریان و علاقه‌مندان به خودرو خواهد بود تا از نزدیک با این محصولات آشنا شوند و ویژگی‌های منحصربفرد آن‌ها را مشاهده کنند.

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟