نمایشی کامل از آرین دیزل در نمایشگاه خودرو شیراز

چهارشنبه - 23 خرداد 1403

پیشرانه – حضور آرین دیزل با تمامی محصولاتش در ۲۱ نمایشگاه خودرو شیراز که از روز ۲۲ خرداد آغاز شده است. آرین دیزل با تمامی محصولاتش از جمله کشنده شک موتو X5000 و کامیون های جفت محور شک موتو X5000L و X5000D و همچنین کامیونت های جک سری N حضور دارد. آرین موتور این کامیونت […]

پیشرانه – حضور آرین دیزل با تمامی محصولاتش در ۲۱ نمایشگاه خودرو شیراز که از روز ۲۲ خرداد آغاز شده است.

آرین دیزل با تمامی محصولاتش از جمله کشنده شک موتو X5000 و کامیون های جفت محور شک موتو X5000L و X5000D و همچنین کامیونت های جک سری N حضور دارد.

آرین موتور این کامیونت را با کاربری های متفاوتی از جمله آتش نشانی، خودروبر، حمل زباله و جدول شوی عرضه می کند.

این کامیونت ها که به ترتیب، در نسخه شش، هشت و ۹ تن با کدهای N721-N60، N721-N85 و N721-N90 شناخته می شوند، دارای ابعاد کلی شاسی (بدون اتاق بار) در طول، عرض و ارتفاع، به ترتیب معادل ۶۹۹۰ میلی متر، ۲۱۱۶ میلی متر و ۲۳۰۰ میلی متر و فاصله بین دو محور آن نیز ۳۸۴۵ میلی متر هستند. همچنین وزن شاسی این کامیونت ها ۳۱۷۵ کیلوگرم اعلام شده است. بر اساس اعلام آرین دیزل، کامیونت های شش و هشت تن جک با کاربری های آتش نشان، حمل زباله، یخچالدار، مسقف فلزی، مسقف چادری، باری بغل تاشو و باری چوبی با روکش فلزی قابل سفارش و عرضه است. کاربری های یخچالدار، مسقف چادری، مسقف ایزوله و باری چوبی با روکش فلزی، برای کامیونت ۹ تن نیز قابل سفارش است.

باز کردن گالری تصاویر
5 از 1 رای

نظر شما چیست؟