بيست و يكمين نمايشگاه بين المللى خودرو شيراز :

گروه پرشیا موبیليتى در شيراز

شنبه - 26 خرداد 1403

پیشرانه – پرشياخودرو در اولين حضور خود (پس از توسعه فعاليت) در قالب “گروه پرشیا موبیليتى” در نمايشگاه شيراز حضور يافته و خودروهاى جديدى همچون نيسان ترا و مدل هاى وارداتى از اپل را به نمايش گذاشته است. شركت پرشيا خودرو كه با اعمال مجدد تحريم ها، فعاليتش محدود به عرضه ب ام و و […]

پیشرانه – پرشياخودرو در اولين حضور خود (پس از توسعه فعاليت) در قالب “گروه پرشیا موبیليتى” در نمايشگاه شيراز حضور يافته و خودروهاى جديدى همچون نيسان ترا و مدل هاى وارداتى از اپل را به نمايش گذاشته است.

شركت پرشيا خودرو كه با اعمال مجدد تحريم ها، فعاليتش محدود به عرضه ب ام و و مينى هاى وارداتى قبل از تحريم و ارائه خدمات به اين خودروها مى شد، حالا با عرضه محصولات جديد، در بازار حضورى پررنگتر از قبل دارد آنها در اولين  حضور خود (پس از توسعه فعاليت) در قالب “گروه پرشیا موبیليتى” در نمايشگاه شيراز حضور يافته و علاوه بر محصولات قبلي، خودروهاى جديدى همچون نيسان ترا و مدل هاى وارداتى از اپل را هم به نمايش گذاشته است.

شرکت مانیان خودرو در بخش تولید و مونتاژ مدل‌های سواری و شرکت خودروسازان بونیز در بخش تولید و مونتاژ خودروهای تجاری به‌عنوان بخش‌های تولیدی گروه پرشیا موبیلیتى بكشغول به فعاليت هستند و حالا مدتى كوتاهى پس از معرفى رسمى مانيان ترا، در شهر شيواز شاهد رونمايى از كاميونت بونيز و مدل هاى وارداتى اپل هستيم

اپل كورسا، موكا و كراس لند سه خودرو وارداتى شركت پرشیا خودرو در نمايشگاه شيراز هستند.

سازنده اروپايى اپل پيش از اين در دهه ٩٠ و در بين سال هاى ١٩٩٤/٩٥ با شركت بازرگانى ملبا حضورى بسيار موفقيت آميز در ايران داشت اما متاسفانه در دوره قبلى (پيش از اعمال مجدد تحريم ها) با شركت  توان خودرو جى نتوانست موفقيت هاى قبلى را تكرار كند.

حالا اما مجددا با گروه پرشیا موبیليتى پا به بازار ايران گذاشته و بايد منتظر ماند و ديد كه قوانين متغير و دست و پا گير ايران، مجدداً مانعى براى موفقيت اين برند خواهد بود يا خير؟ پرشيا خودرو در سالن نرگس از ساعات ١٧ الى ٢٢ پذيراى بازديدكنندگان و علاقمندان به خودرو است.

باز کردن گالری تصاویر
5 از 1 رای

نظر شما چیست؟