لوکس ترین شوروم خودرویی ایران به ام جی رسید

یکشنبه - 23 اردیبهشت 1403

پیشرانه -لوکس ترین شوروم خودرویی ایران که در تقاطع چهارراه پارک وی تهران قرار دارد، بالاخره پس از سال ها میزبان خودروهای وارداتی ام جی در ایران شد. آن طور که مشخص است، این شوروم ام جی به صنایع خودروسازی فردا تعلق دارد. پس از سال ها بالاخره گران ترین شوروم خودرویی ایران به محصولات […]

پیشرانه -لوکس ترین شوروم خودرویی ایران که در تقاطع چهارراه پارک وی تهران قرار دارد، بالاخره پس از سال ها میزبان خودروهای وارداتی ام جی در ایران شد. آن طور که مشخص است، این شوروم ام جی به صنایع خودروسازی فردا تعلق دارد.

پس از سال ها بالاخره گران ترین شوروم خودرویی ایران به محصولات وارداتی ام جی رسیده است. با توجه به نمایشگر تبلیغاتی بالای این ساختمان و نمایندگی جانبی این شوروم، می توان گفت که صنایع خودروسازی فردا، این ملک را به محصولات وارداتی نشان ام جی اختصاص داده است. چند ماه قبل در نمایشگاه خودروی تهران، فردا موتورز دو مدل از محصولات وارداتی ام جی را به بازار کشور معرفی کرد. حال اولین نمایندگی رسمی ام جی در کشور راه اندازی شده است و احتمالاً طی روزهای آتی به صورت رسمی افتتاح می شود.

خودروهای جدید ام جی در لوکس ترین شوروم ایران

نکته جالب در مورد این شوروم، حضور خودروهای خاص ام جی است. در شوروم مرکزی ام جی، محصولات خاصی چون ام جی سایبرستر به عنوان یک خودروی اسپرت برقی دیده می شود. از سویی ام جی ۴ در جایگاه دومین محصول برقی و پرفروش بازار بریتانیا در این شوروم حضور دارد. همچنین فردا موتورز سایر محصولات جدید ام جی مانند ام جی ۵ و ام جی GT را در این شوروم قرار داده است.

در سال های پیش تحریم، فردا موتورز به عنوان شریک تجاری ام جی ( MG ) در ایران شناخته می شد و برنامه داشت تا ام جی RX5، ام جی ۳ و ام جی ۶ را در کارخانه خود تولید کند. اما با آغاز تحریم ها این پروژه به سرانجام نرسید. حال می بینیم که در دوره جدید واردات، فردا موتورز به عنوان نماینده رسمی ام جی در ایران نسل جدید محصولات این نشان انگلیسی – چینی را به بازار کشور آورده است. در مورد نشان ام جی باید بدانیم که بیشترین صادرات خودرو از چین به اروپا با این نشان تجاری اتفاق می افتد. همچنین با آغاز دوران خودروهای الکتریکی، ام جی توانسته تا در اکثر کشورهای اروپایی جز ۵ نشان پرفروش این دسته از محصولات باشد.

طی این روزها باید منتظر باشیم و ببینیم که چه زمانی لوکس ترین شوروم ام جی و ایران به صورت عمومی افتتاح می شود. بدیهی است که طی روزهای آتی، خبرنگاران آخرین خودرو جزئیات بیشتری از فروش و عرضه محصولات جدید ام جی منتشر می کنند. فعلا می دانیم که فردا موتورز برنامه هایی را برای ام جی GT، ام جی سایبرستر، ام جی ۵ و ام جی ۴ دارد.

باز کردن گالری تصاویر

 

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟