اوپل کورسا به سامانه خودروهای وارداتی رسید

شنبه - 2 تیر 1403

پیشرانه-اوپل کورسا خودروی جدید وارداتی پرشیا موبیلیتی گروپ به سامانه جامع ثبت نام خودروهای وارداتی رسید . این خودرو که نام آن برای ایرانی ها خاطره انگیز است به سامانه عرضه خودرو های وادارتی راه پیدا کرده است و قرار است بزودی عرضه آن آغاز شود. این خودرو یک خودروی کاملا اروپایی است و نطیر […]

پیشرانه-اوپل کورسا خودروی جدید وارداتی پرشیا موبیلیتی گروپ به سامانه جامع ثبت نام خودروهای وارداتی رسید .

این خودرو که نام آن برای ایرانی ها خاطره انگیز است به سامانه عرضه خودرو های وادارتی راه پیدا کرده است و قرار است بزودی عرضه آن آغاز شود.

این خودرو یک خودروی کاملا اروپایی است و نطیر بسیاری از خودروهای وارداتی در چین به تولید نمی رسد و پرشیا موبیلیتی گروپ با معرفی این خودرو در نمایشگاه خودروی شیراز توانست برگ جدیدی در فصل جدید واردات باز کند. اوپل کورسا به لطف داشتن کابینی جذاب  به همراه قدرت مناسب پیشرانه میتواند به یکی از پر درخواست ترین خودروهای وارداتی در دور جدید واردات خودرو بدل شود.

طراحی کابین 

طراحی کابین کورسا نیز همانند طراحی بیرونی آن بسیار جذاب است . چرا که طراحی کابین این هاچ بک آلمانی در عین خوش ساختی، راننده محور و ارگونومیک بوده و ادوات به کار رفته در کابین، آنطور که باید باشند در جای خود قرار گرفته اند. در کابین اوپل کورسا، مواردی از جمله شش کیسه ایمنی هوا، فرمان دی کات، کلاستر آنالوگ، دکمه های تنظیمات سیستم صوتی و کروز کنترل روی فرمان، مالتی مدیا لمسی، چهار بلندگو، ترمز پارک برقی، سیستم تهویه مطبوع نیمه خودکار و پوشش پارچه ای صندلی ها دیده می شود.

مشخصات فنی

اوپل کورسا  زیر کاپوت خود یک پیشرانه ۱.۲ لیتری سه سیلندر توربو دارد. این پیشرانه توانایی تولید حداکثر توان ۱۰۰ اسب بخار و ۲۰۵ نیوتن متر گشتاور را دارد. در این هاچ بک آلمانی انتقال قدرت پیشرانه به چرخ های جلو توسط گیربکس هشت سرعته ساخت آیسین انجام می شود. سیستم فرمان برقی، سیستم ترمز ضد قفل، سیستم توزیع الکتریکی نیروی ترمز، سیستم کنترل پایداری، سیستم کنترل شروع حرکتی در سراشیبی، ترمز دیسکی چرخ های جلو و عقب، دوربین پارک عقب، سنسور پارک عقب و سنسور باران، از دیگر تجهیزات به کار رفته در اوپل کورسا هستند.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟