«پیشرانه» گزارش می دهد:

تسهیلاتی برای خرید سورن پلاس برای دارندگان حواله پژو پارس/ تخفیف های ایران خودرویی برای دارندگان حواله پژو پارس

شنبه - 2 تیر 1403

پیشرانه – در طرح جایگزینی حواله های پژو پارس، ایران خودرو با ارائه تسهیلاتی ویژه باعث شده تا ارزش خرید سورن پلاس در مقابل پژو پارس از ارزش بیشتری برخوردار شود. در اجرای این طرح دارندگان حواله پژو پارس خودروی جایگزین شده را تنها ۵  میلیون تومان گران تر خریداری می کنند. به گزارش پیشرانه- […]

پیشرانه – در طرح جایگزینی حواله های پژو پارس، ایران خودرو با ارائه تسهیلاتی ویژه باعث شده تا ارزش خرید سورن پلاس در مقابل پژو پارس از ارزش بیشتری برخوردار شود. در اجرای این طرح دارندگان حواله پژو پارس خودروی جایگزین شده را تنها ۵  میلیون تومان گران تر خریداری می کنند.

به گزارش پیشرانه- با توقف خط تولید پژو پارس با نظر سازمان استاندارد، حواله داران به دنبال طرح جایگزینی هستند. یکی از خودروهایی از طرفداران بیشتری برخوردار است خودوری سورن پلاس با طرح تخفیفی است.

درواقع ارائه تسهیلات ویژه به دارندگان حواله پژو پارس می تواند تا حدودی به جبران این موضوع منجر شود. برای این موضوع ایران خودرو به سراغ ارائه تسهیلات بدون بهره رفته است.

در این طرح سورن پلاس با تسهیلات ۱۰۰ میلیونی و بدون بهره به متقاضیان ارائه می شود. از سویی دیگر این خودرو با تخفیف ۱۵  میلیونی برای دارنگان حواله پژو پارس در نظر گرفته  شده است که می تواند تا حدودی بر میزان تفاوت قیمت کارخانه و بازار اثر گذار باشد.

یکی از مهمترین موضوعات برای طرح جایگزینی باید مسئله تفاوت قیمت باشد تا متقاضیان به سراغ این خودرو بیایند. حال با چنین شرایطی و با توجه به قیمت ۴۴۵ میلیون تومانی پارس XUP، حواله دارانی که طرح جایگزین سورن پلاس XUP را انتخاب کنند، این خودرو را با قیمت نهایی ۴۵۰ میلیون تومان و فقط ۵ میلیون گران تر از پارس خریداری کنند. این موضوع می تواند بحث توقف تولید را برای افرادی که به دنبال خرید پژو پارس بودند جبران کند.

با توجه به این موارد، سورن پلاس شرایط مناسبی را برای ثبت نام کنندگان پارس در نظر گرفته که بر میزان استقبال از این خودرو اثر گذار خواهد بود.  نگاهی به خودروی سورن پلاس XUP می تواند ارزش خزید آن را در مقابل خرید پژو پارس افزایش دهد.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟