توسط نامی خودرو

عرضه نیسان کیکس در ایران آغاز شد+کاتالوگ

دوشنبه - 4 تیر 1403

پیشرانه – شرکت نامی خودرو در جدیدترین مرحله عرضه سامانه خودروهای وارداتی دو مدل سیلفی و کیکس را عرضه کرده است. این نخستین بار است که نامی خودرو، علاوه بر سیلفی، یک محصول دیگر یعنی کیکس که یک کراس اوور کوچک شهری است را عرضه می کند. نیسان کیکس جانشین نیسان جوک است که نامی […]

پیشرانه – شرکت نامی خودرو در جدیدترین مرحله عرضه سامانه خودروهای وارداتی دو مدل سیلفی و کیکس را عرضه کرده است.

این نخستین بار است که نامی خودرو، علاوه بر سیلفی، یک محصول دیگر یعنی کیکس که یک کراس اوور کوچک شهری است را عرضه می کند.

نیسان کیکس جانشین نیسان جوک است که نامی خودرو آن را با پیشرانه ۱.۵لیتری HR15 وارد و در ایران عرضه خواهد کرد. این کراس اوور کوچک ۴.۳ متری از پیشرانه ۴ سیلندر ۱.۵لیتری با حداکثر توان ۱۲۱ اسب بخار و حداکثر گشتاور ۱۴۳ نیوتون متر نیرو میگیرد. مصرف سوخت ترکیبی این کراس اوور ۱۱۷۰ کیلوگرمی به ۶.۵ لیتر در صد کیلومتر می رسد و قدرت آن از طریق گیربکس CVT با قابلیت تعویض ۶ سرعته دستی به محور جلو منتقل می شود. ظرفیت فضای بار این کراس اوور به ۴۲۸ لیتر می رسد و سیستم تعلیق آن در جلو از نوع مستقل مک فرسون و در عقب از نوع میله پیچشی است.

ترمز های جلو و عقب کیکس دیسکی است و از تکنولوژی ها و امکانات سیستم کمکی شروع حرکت در سربالایی، کروز کنترل اتوماتیک، ۶کیسه هوا و سیستم ضد لغزش نیز بهره می برد.

در بخش تجهیزات رفاهی این خودرو نیز مواردی همچون سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک، نمایشگر ۸ اینچی لمسی، استارت دکمه ای، سانروف، آینه های برقی و … به چشم می خورد.

قیمت فروش علی الحساب این خودرو در مبادی ورودی ۱.۴ میلیارد تومان اعلام شده است.

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟