نیسان قشقایی ۲۰۲۳ به ایران رسید

چهارشنبه - 6 تیر 1403

پیشرانه – نیسان قشقایی ۲۰۲۳ در نویت شمارگذاری قرار گرفت این خودرو جذاب که نام آن از قوم اصیل ایرانی گرفته شده است اکنون بازار بسیار خوبی را در کشور های اروپایی، آسیایی و استرالیا به خود اختصاص داده است . نیسان قشقایی ۲۰۲۳ توسط نامی خودرو وارد کننده خودروهای نیسان به کشور به ایران […]

پیشرانه – نیسان قشقایی ۲۰۲۳ در نویت شمارگذاری قرار گرفت این خودرو جذاب که نام آن از قوم اصیل ایرانی گرفته شده است اکنون بازار بسیار خوبی را در کشور های اروپایی، آسیایی و استرالیا به خود اختصاص داده است .

نیسان قشقایی ۲۰۲۳ توسط نامی خودرو وارد کننده خودروهای نیسان به کشور به ایران آمده است این شرکت ناکنون در چند جنبه نسبت به دیگر رقبای  مدعی واردات خودروهای نیسان جلو تر است وجود سه خودرو نیسان سیلفی ، نیسان کیکس و حالا قشقایی و وجود بیش از بیست و شش نمایندگی فر وش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور باعث شده تا این شرکت یک سرو گرده نسبت به رقبا بالاتر باشد.

نیسان قشقایی وارداتی نامی خودو از مدل ۲۰۲۳ است که در بازار های مختلف قیمتی بین ۲۲ تا ۲۵ هزار دلار دارد و رقیب اصلی هیوندا توسان ۲۰۲۳ به شمار می رود که به دلیل طراحی خوب و رقبات جدی در قیمت میتواند به راحتی از سد توسان عبور کند.

مشخصات فنی نیسان قشقایی ۲۰۲۳ 

نیسان قشقایی ۲۰۲۳ وارد شده توسط نامی خودرو  مجهز به پیشرانه  ۲ لیتر تنفس طبیعی با ۱۵۱ اسب بخار قدرت و ۱۹۴ نیوتن‌متر گشتاور است. این خودرو با گیربکس CVT در ۱۱ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و حداکثر سرعت آن ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت است.

میزان مصرف سوخت نیسان قشقایی ۷ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است. فعلاً فقط نسخه تک دیفرانسیل محرک جلو وارد ایران شده است و این خودرو هم همچون نیسان سلفی و نیسان کیکس وارد سامانه فروش خودروهای وارداتی خواهد شد.

ابعاد

نیسان قشقایی ۲۰۲۳ وارداتی نامی خودرو ابعادی به طول ۴,۴۲۵ میلی‌متر، عرض ۱,۸۳۸ میلی‌متر، ارتفاع ۱,۶۲۵ میلی‌متر و فاصله محوری ۲,۶۶۶ میلی‌متر دارد که آن را به کراس اووری با طراحی جذاب و سایز محوری مناسب بدل کرده است.

نامی خودرو در دور جدید واردات با معرفی این سه محصول جدید نیسان حال و هوای سامانه فروش خودرو های وارداتی را ژاپنی کرده است و پس از سالها خودروهای باکیفیت خارجی نیز وارد بازار کشور خواهد شد.

باز کردن گالری تصاویر
5 از 1 رای

نظر شما چیست؟