فورد ماستنگ مدل 2020

ماستنگ جانِ دوباره می گیرد

پنجشنبه - 14 شهریور 1398

پیشرانه- فورد در راستای زنده و به‌روز نگه‌داشتن گونه‌های عملکردی ماستنگ مدل ۲۰۲۰ نسخه‌های شلبی GT350R و GT350 را با مشخصات فنی و تجهیزات استاندارد و سفارشی جدید روانه بازار می‌کند.

پیشرانه- فورد در راستای زنده و به‌روز نگه‌داشتن گونه‌های عملکردی ماستنگ مدل ۲۰۲۰ نسخه‌های شلبی GT350R و GT350 را با مشخصات فنی و تجهیزات استاندارد و سفارشی جدید روانه بازار می‌کند.

به گزارش وب سایت خبری «پیشرانه» در بحث فنی باید گفت هندسه سامانه تعلیق جلو کاملاً از نو طراحی‌شده و برخی اجزای سیستم فرمان با استفاده از تجهیزات و تجربه های مدل قدرتمندتر شلبی GT500 مورد بهینه‌سازی اساسی قرارگرفته‌ است.

رَک و کمکی برقی فرمان نیز به‌منظور دستیابی به عملکرد دقیق‌تر، کنترل بهتر خودرو در پیچ‌ها و قابلیت اعتماد بالاتر در شرایط پرفشار رانندگی جای خود را به نمونه‌های بهسازی شده جدید داده‌اند.

به لطف بهره‌گیری از رینگ‌های اسپرت تماماً فیبر کربنی، جایگزینی صندلی‌های ردیف عقب با میله‌کشی و البته حذف برخی قسمت‌های سیستم اگزوز موجب شده است صدای اگزوز  تیزتر و گوش‌نوازتر شود، وزن خشک خودرو به میزان قابل‌توجهی نسبت به مدل ۲۰۱۹ کاهش پیداکرده که نتیجه آن چابکی بهتر و سرعت عمل قابل‌قبول‌تر در میدان رقابت با غول‌های آمریکایی و اروپایی خواهد بود.

علاوه بر این‌ها، رنگ قرمز کلیپرهای ترمز، لبه قرمزرنگ خط‌کشی‌های سفارشی بدنه، دوخت قرمزرنگ داخل اتاق و غربیلک فرمان D شکل با نشان بالایی قرمزرنگ و البته نصب نشان GT350R در نقاط مختلف، این نسخه را کاملاً از GT350 استاندارد متمایز می‌سازند.

خریداران همچنین می‌توانند برای ماستنگ خاص و جذاب خود سیستم صوتی Bang & Olufsen با ۱۲ بلندگو، سامانه هشدار وجود مانع در نقاط کور اطراف خودرو، هشدار عبور خودرو یا انسان از عقب خودرو، رهیاب باقابلیت دریافت فرمان‌هاي صوتی و چراغ‌های مخفی کبرا را نیز سفارش دهند.

گفتنی است فورد ماستنگ (Ford Mustang) خودرو ساخته‌شده توسط کارخانه فورد است. نسل یک این خودرو بر روی پلتفرم نسل ۲ فورد فالکون ساخته و در ۱۷ آوریل۱۹۶۴ به بازار عرضه شد  و در حال حاضر ششمین نسل از این مدل به بازار عرضه‌شده است

ماستنگ  همچنین کلاس تازه‌ای به نام پونی کار یا خودروهای پونی را در آمریکای شمالی ایجاد کرد؛ خودروهای اسپرت کوپه‌ای که کاپوتی کشیده و پشت کوتاه داشتند.  خودروهایی نظیر شورلت کامارو، ای‌ام‌سی جاولین و دوج چلنجر از دیگر ماشین‌ها در کلاس پونی کارز هستند. ماستنگ   همچنین الهام‌بخش طراحی خودروهای اسپرت دیگری نظیر تویوتا سلیکا و فورد کاپری هم بوده است.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟