فروش اینترنتی خودروهای سایپا آغاز شد

پیشرانه- سایپا شرایط فروش اینترنتی جدید برخی محصولات خود را به صورت نقدی و اعتباری اعلام کرد.

0

پیشرانه- سایپا شرایط فروش اینترنتی جدید برخی محصولات خود را به صورت نقدی و اعتباری اعلام کرد.

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه» در اطلاعیه فروش اینترنتی خودروهای سایپا آمده است، خودرو تیبا صندوق‌دار رینگ آلومینیمی باقیمت ۴۶ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان و تیبا صندوق‌دار رینگ فولادی باقیمت ۴۳ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان به‌صورت نقدی و با تحویل ۳۰ روزه فروخته می‌شود.

این شرکت همچنین اعلام کرده است این ۲ خودرو به‌صورت اعتباری نیز واگذار خواهد شد. بر اساس اعلام سایپا  پیش‌پرداخت خودرو تیبا با رینگ آلومینیومی ۴۲ میلیون و ۴۲۸ هزار و ۱۱۷ تومان و پیش‌پرداخت تیبا رینگ فولادی ۳۹ میلیون ۴۲۸ هزار رو ۱۱۷ تومان خواهد بود.این ۲ خودرو از ۵ میلیون تومان وام بهره می‌برند که برای بازپرداخت ۳ چک به فاصله ۴ ماه و به مبلغ یک‌میلیون و ۹۸۷ هزار و ۱۰۰ تومان از خریدار گرفته خواهد شد.

از سوی دیگر همچون همیشه خودرو سایپا ۱۵۱ نیز باقیمت مصوب ۴۰ میلیون و ۳۱۳ هزار تومان فروخته در طرح فروش اینترنتی خودروهای سایپا خواهد شد که از این رقم ۳۶ میلیون ۹۵۷ هزار و ۲۱۹ به‌صورت نقدی و ۴ میلیون تومان که طی سه فقره چک به فاصله ۴ ماه و مبلغ یک‌میلیون و ۵۸۹ هزار و ۷۰۰ تومان خواهد بود از خریدار گرفته خواهد شد.

سایپا همچنین اعلام کرده است خودرو وانت نیسان بنزین سوز نیز باقیمت مصوب ۷۰ میلیون و ۱۳۵ هزار تومان به‌صورت نقدی و تحویل ۳۰ روزه واگذار خواهد شد.

بر اساس این گزارش این طرح سایپا امروز ساعت ۱۰ صبح و در وب‌سایت خرید اینترنتی گروه خودروسازی سایپا فعال و تا اتمام ظرفیت تعیین‌شده ادامه خواهد شد.

جدول اعلام شده فروش اینترنتی خودروهای سایپا به شرح زیر است.

فروش اینترنتی خودروهای سایپا

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.