فروش فوری سایپا

فروش اقساطی جدید خودروهای سایپا آغاز شد

شنبه - 30 شهریور 1398

پیشرانه- شرایط فروش اعتباری گروه خودروسازی سایپا برای آخرین روزهای شهریور اعلام شد.

پیشرانه- فروش اقساطی خودروهای سایپا با شرایط جدید از سوی این شرکت آغاز شد.

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه» گروه خودروسازی سایپا در ادامه فروش اعتباری محصولات خود شرایط فروش جدید برای شنبه ۳۰ ام و یکشنبه ۳۱ ام شهریورماه اعلام کرد.

بر اساس اطلاعیه فروش اقساطی خودروهای سایپا امروز شنبه  ۳۰ ام شهریور خودرو سایپا ۱۵۱، تیبا رینگ فولادی و تیبا رینگ آلومینیومی به فروخته خواهد شد.

سایپا اعلام کرده است برای خودرو سایپا ۱۵۱ چهار میلیون تومان و برای ۲ خودرو تیبا رینگ فولادی و آلومینیومی ۵ میلیون تومان تسهیلات در نظر گرفته است.

این شرکت همچنین قیمت خودرو سایپا ۱۵۱ را  ۴۰ میلیون و ۳۱۳ هزار تومان، خودرو تیبا رینگ فولادی را ۴۳ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان و خودرو تیبا رینگ آلومینیومی را ۴۶ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان تعیین کرده است.

از سوی دیگر تسهیلات اعلام‌شده از سوی سایپا برای این ۳ خودرو به‌صورت ۳ چک به فواصل چهار ماه از خریدار گرفته خواهد شد.

همچنین بهتر است خریداران بدانند تسهیلات خودرو سایپا ۱۵۱ از سوی لیزینگ پارسیان و تسهیلات ۲ خودرو تیبا از سوی لیزینگ رایان سایپا تأمین اعتبار شده است.

سایپا در ضمن اعلام کرده است محدودیت کد ملی برای ثبت‌نام وجود دارد (هر کد ملی یک دستگاه).

یعنی افرادی که از ابتدای سال ۹۷ نسبت به ثبت‌نام یک دستگاه خودرو از محصولات گروه سایپا اقدام کرده باشند  امکان ثبت‌نام در فروش اقساطی جدید خودروهای سایپا را ندارند.

گفتنی است سایپا در اطلاعیه دیگری شرایط فروش برای فردا آخرین روز تابستان را نیز اعلام کرده است. این شرایط همانند شرایط امروز بوده و تغییری نخواهد داشت.

جدول فروش اقساطی جدید خودروهای سایپا به شرح زیر است.

فروش اقساطی خودروهای سایپا

 

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟