رونمایی شیلر

 ۲ محصول جدید بهمن دیزل معرفی شد

شنبه - 30 شهریور 1398

پیشرانه- صبح امروز طی مراسمی کامیونت و مینی‌بوس شیلر از سوی بهمن دیزل رونمایی شد.

پیشرانه- صبح امروز طی مراسمی کامیونت و مینی‌بوس شیلر از سوی بهمن دیزل رونمایی شد.

به گزارش وب‌سایت خبری پیشرانه این محصول در ۲ مدل کامیونت و مینی‌بوس به ترتیب با قیمت ۲۷۳ و ۳۹۰ میلیون تومان و به ترتیب با ۵۹ و ۵۵ درصد داخلی سازی عرضه خواهد شد.

کامیونت شیلر یکی از کامیونت‌های سبک‌وزن بازار است که با بار خور مناسب، کاربری متنوع، پیشرانه پرقدرت و خدمات پس از فروش گسترده می‌تواند سهم قابل‌توجهی از بازار کامیونت را به خود اختصاص دهد.

کامیونت شیلر از یک پیشرانه کامینز و گیربکس والی یانگ بهره می‌برد و نسبت به رقبای خود سبک‌تر بوده، دید وسیع‌تر داشته و از همه مهم‌تر قیمت کمتری نیز دارد.

این کامیونت از استیلایزر جلو و عقب در شاسى، سیستم ترمز بادى، ترمز ABS، ابعاد قابل‌قبول براى انواع کاربرى و حداقل شعاع گردش ٦.٤٥مترى بهره می‌برد.

این خودرو ۳۷۶۰ سیسی حجم موتور دارد که می‌تواند ۱۴۱ اسب بخار در ۲۶۰۰ دور در دقیقه تولید کند. پیشرانه این کامیونت ۴ سیلندر خطی سوپاپ بالا و مجهز به توربو شارژ و اینتر کولر است.

شاسی این کامیونت نردبانی و طول ۶۴۹۵ میلی‌متر، عرض ۸۵۰ میلی‌متر و ضخامت ۶ میلی‌متر است.

مینی‌بوس شیلر نیز داراى فنربندى نرم، سیستم گرمایشى و سرمایشى مطلوب، ظرفیت باک ١٢٠لیترى، قابلیت ٦.٤٥متر شعاع گردش و مجهز به میل تعادل جلو عقب است.

این مینی‌بوس دارای ۱۸ صندلی مسافر با پشتی‌های بلند و قابلیت افزایش و تغییر چیدمان است. از استاندارد یورو ۵ و ۴ بهره می‌برد و همچنین دارای ترمز اگزوز، ترمز بادی، چهارچرخ دیسکی و ترمز ABS است.

در این مراسم همچنین مرتضی شفیعى، مدیرعامل بهمن دیزل گفت: سال گذشته ١٢هزار خودرو تجارى تولیدشده درحالی‌که گروه بهمن به‌تنهایی توانایى تولید ٢٥هزار خودرو را دارد.

او در بخش دیگری از سخنان خود به کسب بهترین سهم بازار به‌عنوان اولویت این شرکت اشاره کرد و افزود: هدف ما کسب بالاترین سهم بازار بود که به دست آوردیم، همچنین تولید و عرضه ایسوزو به‌عنوان مناسب‌ترین و بهترین خودرو تجارى باعث شد تا بیش از ٨٤هزار خودرو در ناوگان تجارى و بارى به بهمن دیزل تعلق داشته باشد.

رونمایی شیلر

مینی بوس شیلر کامیونت شیلر

 

 

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟

سایر نظرات

  • علی | ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۳ ب٫ظ

    سلام قیمت چنده