خدمات بدون نوبت به مشتریان دیگنیتی

مدیر تعمیرگاه مرکزی گروه بهمن خبر داد:

پیشرانه – یک مقام مسئول در گروه بهمن می‌گوید که در شبکه خدمات پس از فروش این شرکت، خدمات بدون نوبت به مشتریان دیگنیتی کلید خورده است.

0

پیشرانه – یک مقام مسئول در گروه بهمن می‌گوید که در شبکه خدمات پس از فروش این شرکت، خدمات بدون نوبت به مشتریان دیگنیتی کلید خورده است.

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه» علیرضا ببر آهنی با بیان اینکه پس از فروش بهمن براي ارائه خدمات مطلوب و با كيفيت به دیگنیتی، از آمادگي كامل برخوردار است، افزود: همزمان با ورود خودرو دیگنیتی به بازار، خدمات پس از فروش بهمن به عنوان متولی ارائه خدمات این مجموعه، آماده خدمت‌رسانی به مشتریان است و در حال حاضر این آمادگی در خصوص خودرو دیگنیتی در تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی‌های منتخب فراهم شده است.

ببر آهنی در خصوص نحوه توزیع خدمات این خودرو در کشور تشریح کرد: با توجه به تجهیزات و امکانات به کار رفته در محصول دیگنیتی برنامه‌ریزی لازم برای آمادگی در زمینه‌هایی‌ همچون تامین قطعات و لوازم یدکی دیگنیتی، آموزش کارکنان تعمیرگاه مرکزی ، نمایندگی‌های منتخب و امدادگران انجام شده است. گروه بهمن برای ارائه خدمات پس از فروش مناسب و مطلوب به این خودرو، در مرحله اول، ۲۵ نمایندگی شامل ۱۰ نمایندگی در تهران و البرز و تعمیر گاه مرکزی و ۱۵ نمایندگی در شهرستان را تجهیز و برای ارائه خدمات پس از فروش در نظر گرفته است که تا پایان سال به تدریج این نمایندگی‌ها به ۴۰ نمایندگی افزایش خواهند یافت.

مدیر تعمیرگاه مرکزی گروه بهمن گفت: دوره‌های آموزشی لازم برای کارشناسان فنی نمایندگی‌ها و تعمیرگاه مرکزی متناسب با تکنولوژی روز خودرو و نیازهای مشتریان برگزار شده و آموزش‌های تخصصی در خصوص آپشن‌های خودرو، سیستم تعلیق، ترمز، فرمان، موتور، گیربکس و سیستم‌های الکتریکی خودرو برای آنها در نظر گرفته شده است و در کنار آن تجهیزات لازم و ابزار مخصوص تعمیرات نیز تامین شده است.

وی افزود: برای ارائه خدمات پس از فروش مناسب و مطلوب به این خودرو، ایستگاه‌های کاری متعدد را برای خودروهای جدید گروه بهمن به ویژه دیگنیتی مجهز به دستگاهها و ابزارهای لازم عیب یابی و تعمیرات و آماده سازی کرده‌ایم تا در کنار خدمات بدون نوبت به مشتریان دیگنیتی زیرساخت‌های لازم نیز فراهم باشد.

ببر آهنی اضافه کرد: با ورود خودرو جدید دیگنیتی به بازار، ظرفیت و ترکیب پذیرش تعمیرگاه مرکزی تغییر کرده و مشتریان این خودرو تا اطلاع ثانوی می‌توانند بدون دریافت نوبت برای استفاده از خدمات و سرویس دوره‌ای به این مرکز مراجعه کنند و نگرانی بابت کیفیت تعمیرات و خدمات نداشته باشند.

به گفته ببرآهنی مشتریان دیگنیتی به سطح گسترده و متنوعی از خدمات دسترسی خواهند داشت و این خودرو دارای سه سال گارانتی  یا ۱۰۰ هزار کیلومتر و همچنین ۱سال یا ۲۰ هزار کیلومتر سرویس ادواری رایگان ( هرکدام زودتر فرا برسد ۵ ، ۱۰ و۲۰  هزار کیلومتر) است.

همچنین برای این خودرو، خدمات ویژه ای برای استمرار و تمدید گارانتی از شرایط ذکر شده به ۵ سال یا ۱۵۰هزار کیلومتر در نظرگرفته شده که پس از خرید به مشتریان معرفی و پیشنهاد می‌شود.

وی تاکید کرد: با توجه به اقدامات انجام شده، خریداران خودروهای جدید با هیچ مشکلی در زمینه خدمات پس از فروش و قطعات یدکی روبه‌رو نخواهند شد و قطعات یدکی خودروهای جدید نیز به مقدار کافی تهیه شده و مشتریان نباید بابت تامین قطعه نگرانی داشته باشند.

مدیر تعمیرگاه مرکزی گروه بهمن خاطر نشان کرد: خودرو دیگنیتی محصولی است که از کیفیت مطلوبی برخوردار است و از نظر خدمات نگهداری نیاز به توجه دارد؛ از این رو آمادگی بهمن برای ارائه خدمات با کیفیت و متمایز صرفا برای اطمینان بخشی به مشتریان خود است تا با ارائه خدمات مناسب، اعتبار برند بهمن را افزایش دهیم.

گفتنی است یکی از سیاست‌های راهبردی گروه بهمن تنوع و تمایز محصول و خدمات متمایز است و بر همین اساس این مجموعه آمادگی دارد تا با گسترش کیفی و کمی خدمات، رضایت مشتریان را افزایش دهد. در همین خصوص در سال ۹۹ مدرن ترین مرکز خدمات خودرویی کشور در بهمن دایر شد که یک مرکز بسیار متمایز از سایر خودروسازان به شمار می‌آید.

اولین مرحله فروش خودرو دیگنیتی، جدیدترین محصول بهمن که اولین خودرو کوپه  SUV عرضه شده داخلی به شمار می‌آید، در ۲۴ فروردین ماه ۱۴۰۰ انجام شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.