مهدی اسدی
شنبه - 7 بهمن 1402

تست شبانه هونگچی E-QM5

پیشرانه- در مورد تجربه سواری یا تست شبانه هونگچی باید گفت:  هونگچی E-QM5  اولین نکته مثبت آن سکوت کابین و لذت سواری این خودرو است. شتاب نسبتاً بالا، سواری نرم و تا حدودی مهیج قطعاً نظر کاربران را به خود جلب خواهد کرد. هندلینگ و پایداری بالا در سر پیچ نیز از دیگر نقاط قوت […]

دسته ویدیو ها:

پیشرانه- در مورد تجربه سواری یا تست شبانه هونگچی باید گفت:  هونگچی E-QM5  اولین نکته مثبت آن سکوت کابین و لذت سواری این خودرو است. شتاب نسبتاً بالا، سواری نرم و تا حدودی مهیج قطعاً نظر کاربران را به خود جلب خواهد کرد.

هندلینگ و پایداری بالا در سر پیچ نیز از دیگر نقاط قوت فنی ماشین هونگچی E-QM5 بهمن موتور به‌حساب می‌آید.

حداکثر برد حرکتی این ماشین با یک‌مرتبه شارژ برابر ۴۳۱ کیلومتر خواهد بود.

زمان لازم برای شارژ باتری به‌واسطه شارژرهای سریع نیز از ۲۰ تا ۸۰ درصد، چیزی حدود ۳۰ دقیقه طول می‌کشد. با توجه به آنکه این ماشین فعلاً به‌عنوان تاکسی به ایران می‌آید، باید گفت که میزان پیمایش آن با یک‌مرتبه شارژ کفایت می‌کند و زمان شارژ این باتری که ۷ سال هم از سوی عرضه کننده گارانتی شده است به‌واسطه شارژرهای سریع نیز کاملاً مناسب است.

البته که می‌توان انرژی این ماشین را با استفاده از یک شارژر معمولی و برق خانگی نیز تأمین کرد که زمان بسیار بیشتری در حدود ۱۰ ساعت نیاز خواهد داشت.

این خودرو از سوی بی ام کارز  به عنوان بازوی واردکننده گروه بهمن به بازار عرضه می شود.

همچنین در ویدئو تست شبانه هونگچی E-QM5 شیوه شارژ خانگی و همچنین شارژ این خودرو در ایستگاه های شارژ نیز آموزش داده شده است.

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟