مهدی اسدی
یکشنبه - 13 اسفند 1402
«پیشرانه» منتشر کرد:

تست شبانه فیدلیتی پرستیژ

پیشرانه- تست شبانه ما این بار به خودرو فیدلتی پرستیژ اختصاص دارد. در ویدئو فیدلتی پرستیژ تلاش کرده ایم جزئیاتی از این خودرو که در روشنایی روز قابل دیدن نیست را به نمایش بگذاریم. همچنین در ویدئو فیدلتی پرستیژ می توانید با حس رانندگی این خودرو در شب نیز آشنا شوید. فیدلیتی پرستیژ دومین محصول […]

دسته ویدیو ها:

پیشرانه- تست شبانه ما این بار به خودرو فیدلتی پرستیژ اختصاص دارد.

در ویدئو فیدلتی پرستیژ تلاش کرده ایم جزئیاتی از این خودرو که در روشنایی روز قابل دیدن نیست را به نمایش بگذاریم.

همچنین در ویدئو فیدلتی پرستیژ می توانید با حس رانندگی این خودرو در شب نیز آشنا شوید.

فیدلیتی پرستیژ دومین محصول خانواده فیدلیتی بهمن موتور به‌حساب می‌آید که در کشور چین تحت عنوان جتور ایکس ۷۰ به فروش می‌رسد. فیدلیتی پرستیژ نسخه فیس‌لیفت کامل یا به قولی به‌عنوان نسل دوم فیدلیتی پرایم، به بازار آمده است.

این شاسی بلند شهری سایز متوسط نخستین بار در سال ۲۰۲۰ و با نام جتور ایکس ۷۰ پلاس روانه بازارهای کشورهای خاورمیانه، چین و … شد. فیدلیتی پرستیژ ازلحاظ ابعادی کمی نسبت به نسخه پرایم بزرگ‌تر شده و در بحث امکانات، ویژگی‌های فنی و کابین نسبت به مدل قبل کاملاً تغییر کرده است.

مشخصات فنی فیدلیتی پرستیژ

فیدلیتی پرستیژ در اصل از تولیدات زیرمجموعه گروه خودروسازی چری به‌حساب می‌آید. درنتیجه اصلاً عجیب نیست که موتور و گیربکس آن برای ما آشنا به نظر برسد این موتور که نخستین بار با تیگو ۸ پرو در ایران حاضر شد، یک پیشرانه ۴ سیلندر توربوشارژ تزریق مستقیم است که ۱.۶ لیتر حجم دارد و قدرتی  ۱۹۷معادل  اسب بخار به‌علاوه ۲۹۵ نیوتن‌متر گشتاور را از طریق یک گیربکس ۷ سرعته دوکلاچه به چرخ‌های جلو ارسال می‌کند.

همچنین بعد از مشاهده ویدئو فیدلتی پرستیژ می توانید مشخصات فنی این خودرو به علاوه گالری عکس این خودرو در شب را در فیدلیتی پرستیژ مشاهده کنید.

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟