حضور اتوبوس آتروس ایران‌خودرو دیزل با تزیینات داخلی و امکانات رفاهی جدید در نمایشگاه خودرو مشهد

جمعه - 11 شهریور 1401

پیشرانه – اتوبوس آتروس دیزلی ایران خودرو دیزل با تزیینات داخلی و امکانات رفاهی جدید در نمایشگاه خودرو مشهد حاضر شده است.

پیشرانه – اتوبوس آتروس دیزلی ایران خودرو دیزل با تزیینات داخلی و امکانات رفاهی جدید در نمایشگاه خودرو مشهد حاضر شده است.

به گزارش وب سایت خبری«پیشرانه» استفاده از تزیینات داخلی و امکانات رفاهی جدید در این اتوبوس برای افزایش رفاه راننده، مسافران و سرنشینان خودرو در حالی صورت گرفته که گزارش‌های منتشر شده نیز از افزایش کیفی این خودرو خبر داده اند.
آخرین گزارش منتشر شده از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) نشان می‌دهد که شرکت ایران خودرو دیزل با اجرای برنامه بهبود کیفیت، بار دیگر موفق به بهبود کیفیت و کاهش نمره منفی در اتوبوس آتروس شده است.
ایران خودرو دیزل در سال گذشته نیز با پیگیری و ارتقای کیفی انجام شده بر روی این محصول، موفق به افزایش رتبه کیفی آن در گزارش ISQI شده بود.
براساس گزارش روابط عمومی ایران خودرو دیزل، پروژه ارتقای کیفی اتوبوس آتروس در سال جاری، یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های حوزه‌ کیفیت این شرکت به شمار می‌رود و با برگزاری جلسات کارشناسی، اقدامات لازم و مرتبط برای رشد کیفی اتوبوس آتروس ایران خودرو دیزل در دستور کار قرار گرفته است.
بر پایه این گزارش، در همین راستا ۱۳ پروژه بهبود با تحلیل گزارش‌های ISQI و ۴۶ پروژه بهبود با تحلیل دیدگاه‌ها و درخواست‌های مشتریان در شرکت ایران خودرو دیزل تعریف شده و کاهش ۹ درصدی نمره منفی در سه ماهه اول سال جاری در نتیجه پیشبرد این پروژه‌های بهبود بوده است.
بزرگ‌ترین خودروساز تجاری کشور با هفت محصول شامل کامیونت باری آترین پلاس، کامیون کشنده فوتون آیومان H5، کامیون کشنده آتامان، پیکاپ فوتون، ون وانا، اتوبوس آتروس (با تزیینات داخلی و امکانات رفاهی جدید) و اتوبوس برقی eAtros در نمایشگاه خودرو مشهد حاضر شده است.
در میان این محصولات، کامیونت باری آترین پلاس، کامیون کشنده فوتون آیومان H5، کامیون کشنده آتامان و اتوبوس برقی eAtros، چهار محصولی هستند که به تازگی توسط شرکت ایران خودرو دیزل معرفی و رونمایی شده‌اند و در عین حال کامیون کشنده آتامان و کامیونت آترین پلاس برای اولین بار است که در معرض دید عموم قرار گرفته‌اند.
بیست و دومین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد تا ۱۲ شهریورماه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ شب پذیرای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان در محل دایمی نمایشگاه‌های شهر مقدس مشهد خواهد بود.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟