رشد ۱۲۷ درصدی ثبت نام و عرضه محصولات گروه خودروسازی سایپا در سال ۱۴۰۱

چهارشنبه - 16 آذر 1401

پیشرانه -معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا با اشاره به ثبت نام حدود ۳۷۰ هزار دستگاهی محصولات گروه سایپا از رشد ۱۲۷ درصدی ثبت نام و عرضه محصولات این گروه خودروساز به بازار نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

پیشرانه -معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا با اشاره به ثبت نام حدود ۳۷۰ هزار دستگاهی محصولات گروه سایپا از رشد ۱۲۷ درصدی ثبت نام و عرضه محصولات این گروه خودروساز به بازار نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

به گزارش وب سایت خبري«پیشرانه» حسین کاظمی طرقی با بیان مطلب فوق افزود: علاوه بر افزایش میزان ثبت نام، تخصیص خودروها در سال جاری نیز تا كنون به حدود ۳۶۰ هزار دستگاه رسیده که شاهد رشد ۲۷ درصدی نسبت به مدت مشابه در عرضه خودرو هستیم.

 او افزود: با برنامه ريزي دقيق انجام شده در توليد، خوشبختانه علاوه بر رشد قابل توجه ثبت نام و عرضه محصولات در سال جاري، شاهد كاهش تعهدات به مشتريان محترم نسبت به مدت مشابه سال گذشته نيز بوده ايم كه اين موضوع مبين مديريت صحيح بر تمامی فرآيندهاي برنامه ريزي تامين، توليد و عرضه محصولات است.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا همچنین در خصوص ثبت نام انواع خودروهای کوییک طی چند روز گذشته گفت: بر اساس برنامه تولید محصولات، عرضه ۲ محصول پرطرفدار کوییک و کوییک.آر در دستور کار قرار گرفت كه با توجه به ويژگي هاي محصولات مذكور تعداد بازديد از سايت فروش اينترنتي شركت افزايش قابل توجهي يافت.

او افزود: بر این اساس و به منظور رعايت محدوديت هاي ثبت نام خودرو، باید مواردي از طريق وب سرويس هاي مختلف از جمله كنترل دارا بودن گواهينامه رانندگي، مالكيت شماره تلفن همراه متقاضي، انطباق كارت بانكي با مشخصات متقاضي و همچنين عدم خريد خودرو از خودروسازان به صورت برخط كنترل و استعلام هاي مرتبط صورت پذيرد كه رعايت اين موارد موجب كندي سرعت سايت فروش اينترنتي در فرآيند خريد خودرو شد.

کاظمی با عذرخواهي از مشتريانی كه ثبت نام آنها در اين فرآيند با تاخير صورت پذيرفته، افزود: گروه خودروسازي سايپا با هدف پاسخگويي به درخواست هاي خريد، امكان ثبت نام پيش فروش خودروهاي ساينا.اس دوگانه سوز، ساينا.اس اتوماتيك، شاهين و سايپا۱۵۱ را از تاريخ ۱۷آذر ماه و همچنين فروش فوق العاده خودروهاي كوییك اتوماتيك و سايپا ۱۵۱ را از تاريخ ۱۹ آذر ماه آغاز خواهد کرد و متقاضيانی كه مشمول ثبت نام هستند مي توانند نسبت به ثبت نام محصولات مورد درخواست اقدام کنند.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟