قیمت رسمی و شرایط فروش تیگارد X35 اعلام شد + جدول قیمت اسفندماه ۱۴۰۱

جمعه - 26 اسفند 1401

پیشرانه -تیگارد موتور شرایط فروش محصول تیگارد X35 را اعلام کرد.

پیشرانه -تیگارد موتور شرایط فروش محصول تیگارد X35 را اعلام کرد.

به گزارش وب سایت خبری«پیشرانه» ، این محصول که بتازگی توسط سانیار موتور پارسیان(تیگارد موتور) به بازار کشورمان معرفی شده است برای اولین بار با قیمت مصوب ۱۰٫۴۹۰٫۰۰۰٫۰۰۰ رﯾﺎل به فروش می‌رسد و تحویل خودرو به صورت ۶۰ روز کاری است.

این برنامه ثــبــت نــام از روز پـنـجـشـنـبـه مــورخ ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۱ ساعا ۱۱صــبــح از طریق سایت فـروش این شرکت انجام می‌شود.

جدول شرایط فروش تیگارد X35 محصول سانیار موتور پارسیان(تیگارد موتور)

 

خودرو قیمت مصوب رنگ تحویل
ﺗﯿﮕﺎرد X35 ۱۰٫۴۹۰٫۰۰۰٫۰۰۰ رﯾﺎل ﺳﻔﯿﺪ ،ﻣﺸﮑﯽ آﺑﻨﻮس(ﺻﺪﻓﯽ) ۶۰ روز ﮐﺎری

 

پس از اتمام مراحل ثبت نام، مشتریان جهت پرداخت وجه کامل خودرو به درگاه پرداخت بانکی منتقل خواهند شد .

در صورت عدم پرداخت پس از اتمام مراحل ثبت نام و اتصال به درگاه پرداخت اینترنتی، درخواست مشتری غیر فعال می گردد.

مبلغ فوق شامل عوارض گمرکی و مالیات بر ارزش افزوده، هزینه شماره گذاری، هرگونه عوارض و مالیات با احتساب شماره گذاری و بیمه می باشد.

هرگونه تغییر در استانداردهای اجباری، افزایش بیمه شخص ثالث، خدمات پست و عوارض و هزینه های شماره گذاری در سال ،۱۴۰۲ چنانچه موجب افزایش هزینه و به تبع آن افزایش قیمت خودرو گردد، مشتری می بایست اضافه مبلغ مربوطه را پرداخت نماید.

مشتری می تواند جهت كسب اطلاعات از وضعیت قرارداد ،صدور سند (فاكتور فروش) و پلاك خودروی ثبت نامی به پروفایل شخصی مراجعه و از آخرین وضعیت ثبت نامی مطلع گردد.

به هر كد ملی فقط یك دستگاه خودرو تعلق می گیرد.

ارائه گواهینامه رانندگی حداقل پایه سوم معتبر (و دارای تاریخ اعتبار) الزامی می باشد.

انتقال امتیاز و حقوق ناشی از آن به اشخاص ثالث و نیز فروش حواله خودرو به صورت وكالتی ممنوع می باشد.

حداقل سن متقاضی باید ۱۸سال باشد.

متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب )شماره شبا( مربوط به خود را معرفی نماید و برای واریز وجه، لازم است از حساب بانكی خود استفاده نماید.

شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام فرد متقاضی باشد.

ثبت نام برای متقاضیان اشخاص حقوقی میسر نخواهد بود.

متقاضی می بایست در مرحله واریز وجه، جهت انتخاب كد نمایندگی، مطابق با استان محل سكونت خود (آدرس و كدپستی) اقدام نماید.امكان صلح در قرارداد وجود ندارد.

صحت كلیه اطلاعات درج شده خصوصا كد ملی،آدرس و كدپستی بر عهده متقاضی میباشد و در صورت تغییر یا اشتباه در اطلاعات ارائه شده كلیه تبعات احتمالی ناشی از آن مانند تاخیر در تحویل و عدم شماره گذاری خودرو برعهده متقاضی می باشد.

مشخصات فنی و امکانات خودرو (نمای بیرونی، داخلی و …) در سایت شرکت قابل ملاحظه می باشد.

همچنین با اسکن کد زیر مستقیماکاتالوگ محصول قابل دانلود می باشد

نکات مهم:

با توجه به دستورالعملهای صادره توسط پلیس راهور ناجا مبنی بر ثبت و به روزرسانی اطلاعات فردی و آدرس مشتریان در سامانه شماره گذاری(سخا) مشتری محترم میبایست با مراجعه به سامانه سخا به آدرس https://sakha.epolice.irنسبت به بروزرسانی و یا ثبت آخرین اطلاعات خود اقدام نموده و پس از تائید توسط اداره پست تصویر نشانی ثبت شده در سامانه سخا را به نمایندگی محل ثبت نام خود تحویل نماید. در صورتیكه مشتری در سامانه مذكور فاقد اطلاعات فردی و سكونتی بوده و یا بیشتر از یكسال از آخرین تاریخ به روزرسانی اطلاعات فردی و نشانی محل سكونت گذشته باشد، می بایست نسبت به اخذ برگه احراز سكونت و ارائه به نمایندگی اقدام نماید.

نمایندگیهای مجاز شرکت می بایست این بخشنامه را برای اطلاع بیشتر در محل رؤیت عموم مشتریان محترم قرار دهند.

در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمـالی در تحویـل خـودرو در روش فـروش فـوق العـاده بـا موعـد تحویـل ۶۰روز کاری برابـر ضـوابط مندرج در قـرارداد، معـادل ۳۰درصـد سـالیانه ) ۲٫۵درصـد ماهانـه،( خسـارت تـاخیر بـه صـورت روز شـمار محاسـبه و مطـابق ضوابط قابل پرداخت خواهد بود.

سامانه پیام كوتاه شركت سانیار موتور پارسیان )تیگارد موتور( به شماره ۹۰۰۰۷۳۴۷میباشد و تمامی پیامكهای ارسالی از طریق شماره مذكور صورت خواهد پذیرفت.

دریافت كد كاربری و كلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام می باشد.

متقاضیان محترم می بایست حداکثر پس از ۷۲ساعت از انجام مراحل ثبت نام و واریز وجه به نمایندگی انتخابی مراجعه و نسبت به انجام مراحل بعدی و اخذ قرارداد اقدام نمایند.

درصورتیكه مشتری نسبت به تكمیل وجه و عدم انتقال وجه به حساب شرکت سانیار موتور)تیگارد موتور( اقدام ننماید و ثبت نام انجام نشده باشد ، مسئولیتی متوجه شركت نخواهد بود.

در پایان فرآیند ثبت نام به فرد متقاضی كد پیگیری اختصاص داده می شود.

درصورت انصراف مشتری و همچنین در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز خریدار )شرایط عمومی و اختصاصی (در هرمرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام متقاضی كان لم یكن تلقی میشود و وجه مشتری با احتساب سود ( ٪۱۲ تحت عنوان سود انصراف) حداكثر ظرف مدت ۱۵ روز به شماره شبای معرفی شده، مسترد میگردد و هیچگونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شركت نخواهد بود.

متقاضیان خرید صرفا از طریق سایت فروش اینترنتی به نشانی sales.tigardmotor.comاقدام به واریز وجه نمایند.

و از ثبت نام در سایتهای غیر معتبر و با آدرس مشابه و یا پرداخت از طریق دستگاه پوز و واریز به حسابی غیر از شماره حساب معرفی شده از طرف شرکت و به نام شرکت سانیار موتور پارسیان پرهیز نمایند. در صورت واریز وجه به حسابهای دیگر، هیچگونه مسئولیتی برعهده شرکت نخواهد بود.

در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشاركت پرداخت نخواهد شد.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟