همكاری مشترک بانک سپه با گروه خودروسازی سایپا

سه شنبه - 26 اردیبهشت 1402

پیشرانه – در نشست مشترك مديران گروه خودروسازی سايپا و بانك سپه، بر همكاری مشترك، مراودات ارزی و تامين مالی تاكيد شد و طرفين توافق كردند كه گروه امید بانک سپه با شرکت های تامین قطعات گروه سایپا، همكاری مشترك داشته باشد.

پیشرانه – در نشست مشترك مديران گروه خودروسازی سايپا و بانك سپه، بر همكاری مشترك، مراودات ارزی و تامين مالی تاكيد شد و طرفين توافق كردند كه گروه امید بانک سپه با شرکت های تامین قطعات گروه سایپا، همكاری مشترك داشته باشد.

به گزارش وب سایت خبری«پیشرانه» ، محمدعلی تيموری، مديرعامل گروه خودروسازی سايپا در نشست تخصصی با مديران بانك سپه و بررسی راه های افزايش همكاری های مشترك، گفت: از آنجا كه بانك سپه، شركت های سرمايه گذاری و حساب های ارزی در سه کشور روسیه، بلاروس و ونزوئلا دارد، گروه خودروسازی سايپا می تواند از پتانسيل و توانايی گسترده اين مجموعه به خوبي بهره برد.

او تصريح كرد: گروه خودروسازی سايپا قصد دارد محصولات سواری، تجاری و كار خود را به كشورهای روسیه، بلاروس و ونزوئلا  صادر كند، از همين رو برای مراودات ارزی می توان از بانك سپه كمك گرفت. همچنين برای واردات خودروهای چانگان و زوتی می توان از توانمندی این بانک استفاده کرد.

مديرعامل گروه خودروسازی سايپا با بيان اينكه بانک سپه یکی از گسترده ترین شبکه های مدیریت زنجیره تامین مالی را دارد، گفت: می توان از زنجیره تامین مالی بانك سپه که بالغ بر ۳۰۰ هزار شرکت تولیدی و خدماتی عضو آن هستند، در زیرساخت زنجیره تامین گروه سایپا استفاده کرد و این مزیت بزرگی است.

او با اشاره به معرفی ۸ محصول جديد گروه سايپا به بازار، اظهارداشت: گروه خودروسازی سايپا به دنبال آن است كه خودروهای كيفی، متنوع و بهينه را روانه بازار مصرف كند. سال گذشته نيز تمام توان خود را بر بهبود كيفي خودروهای توليدی اين مجموعه گذاشتيم و بر اين اساس ۲۴۰ پروژه كيفی سازی تعريف شد.

آیت الله ابراهیمی، مدیرعامل بانک سپه نیز ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در گروه خودروسازی سايپا و با اشاره به تولید خودروهای جديد در گروه خودروسازی سایپا، گفت: سایپا با تولید خودروهای جديد، وارد مسیر جدیدی شده است و این موضوع نویدبخش تحولات مناسب است. با وجود تحریم های ظالمانه، تولید خودرو در سایپا افزايشی شده است.

او با بيان اينكه بانک سپه ۱۰۲ میلیون حساب بانکی و ۵۶ میلیون مشتری دارد، افزود: در ایجاد بسترهای نوین بانکی و حوزه های ارزی و بین المللی فعالیت های مناسبی در حال انجام است.

ابراهيمی اظهار امیدواری کرد: بانك سپه، در تامين منابع ريالي و ارزی همكاری خوبی با گروه خودروسازی سایپا خواهد داشت. هدف ما اين است كه از توليد كشور حمايت ويژه كنيم.

مدیرعامل بانک سپه گفت: بر اساس توافقاتی كه صورت گرفته، قرار است گروه امید بانک سپه با شرکت های تامین قطعات گروه سایپا، همكاری مشترک داشته باشد، این موضوع با ایجاد ارتباط بیشتر با شرکت های تولید کننده گروه سایپا، محقق خواهد شد.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟