افتتاح نمایندگی لاماری خسروانی با چاشنی مسئولیت اجتماعی

چهارشنبه - 12 مهر 1402

پیشرانه -نمایندگی لاماری اتوخسروانی عصر امروز با حضور خیریه دوست اُتیسم و جمعی از کودکان اُتیسم افتتاح شد.

پیشرانه -نمایندگی لاماری اتوخسروانی عصر امروز با حضور خیریه دوست اُتیسم و جمعی از کودکان اُتیسم افتتاح شد.

به گزارش وب سایت خبری«پیشرانه» ، در مراسم افتتاح نمایندگی لاماری اتوخسروانی، جمعی از اعضای خیریه دوست اُتیسم، کریم باقری پیسکوت فوتبال و همچنین کودکان اُتیسم و خانواده های آنها حضور داشتند تا در راستای مسئولیت های اجتماعی، زمینه ای برای آشنایی بیشتر جامعه با کودکان اُتیسم فراهم شود.

علی خسروانی، مدیر نمایندگی های اتوخسروانی در مراسم افتتاحیه هفتمین نمایندگی فعال اتوخسروانی با تاکید بر لزوم توجه بیشتر جامعه به کودکان اُتیسم، اظهار داشت: ما تصمیم گرفتیم افتتاح این نمایندگی را در راستای مسئولیت های اجتماعی با حضور خانواده های اُتیسم برگزار کنیم چرا که در جامعه کمتر به موضوع اُتیسم پرداخته شده و ما قصد داریم مشکلات اُتیسم را بیشتر به جامعه معرفی کنیم.

وی آمار رسمی افراد اُتیسم در ایران را ۳۰۰ هزار نفر عنوان کرد و گفت: البته برخی از آمار ۷۰۰ هزار نفر نیز سخن می گویند.

علی خسروانی

خسروانی تاکید کرد: مشکل اُتیسم بیشتر به عدم شناخت جامعه مربوط می شود و اگر روحیات و خلق و خوی بچه های اُتیسم را بشناسیم بهتر می توانیم آنها را به جامعه معرفی کنیم.

وی با بیان اینکه فعالان اقتصادی تاکنون به اندازه کافی به این موضوع توجه نداشته اند، افزود: باید در کنار امور اقتصادی، به مسائل اجتماعی نیز توجه بیشتری داشته باشیم.

خسروانی تصریح کرد: اگر جامعه با شرایط کودکان اُتیسم آشنا نباشد، خانواده های دارای فرزند اُتیسم منزوی و دلسرد می شوند اما اگر تفاوتها شناخته شوند، خانواده های اُتیسم نیز بهتر در جامعه حاضر خواهند شد.

صرافی، مدیر مارکتینگ شرکت آرین موتور نیز در این مراسم با تاکید بر لزوم توجه بیشتر به برخی استانداردها منطبق با برخی مسئولیت های اجتماعی در شعب این شرکت، گفت: در شعب فروش لاماری طراحی برای بازی کودکان صورت نگرفته که باید در این زمینه بازنگری کنیم.

وی از خیریه دوست اُتیسم خواست تا در طراحی اتاق بازی کودکان در نمایندگی های لاماری با آرین موتور همکاری کند.

گفتنی است نمایندگی لاماری خسروانی در خیابان نیاوران تهران واقع شده است.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟