بازگشت پرشکوه هاوال با H6

شنبه - 8 اردیبهشت 1403

پیشرانه –  با انتشار اطلاعات محصول H6 توسط BM CARSمشخص شد، هاوال این‌بار با محصول هیبریدی H6 به ایران می‌آید. این خودروی برقی-بنزینی از یک موتور ۱۵۰۰سی.سی بهره می‌برد که موتور بنزینی آن قدرتی معادل ۱۴۷.۵ اسب بخار و موتور برقی آن معادل ۱۷۴ اسب بخار نیرو تولید می‌کند. همچنین هاوال H6 به دلیل بهره‌مندی […]

پیشرانه –  با انتشار اطلاعات محصول H6 توسط BM CARSمشخص شد، هاوال این‌بار با محصول هیبریدی H6 به ایران می‌آید.

این خودروی برقی-بنزینی از یک موتور ۱۵۰۰سی.سی بهره می‌برد که موتور بنزینی آن قدرتی معادل ۱۴۷.۵ اسب بخار و موتور برقی آن معادل ۱۷۴ اسب بخار نیرو تولید می‌کند. همچنین هاوال H6 به دلیل بهره‌مندی از تعویض دنده الکترونیکی، گرم‌کن صندلی راننده و سرنشین جلو، کیسه هوای راننده، سرنشین جلو و جانبی و پرده‌ای جزو خودروهای ایمن شناخته می‌شود.
هاوال هیبریدی H6 با بکارگیری انواع رادارهای روز دنیا خودروی مدرنی محسوب می‌شود؛ رادار کمکی در ترافیک، رادار تشخیص نقطه کور، رادار کروز یکپارچه، رادار تشخیص خطوط و حفظ حرکت خودرو در لاین حرکت، سیستم تشخیص عابر پیاده و بکارگیری ترمز اضطراری تنها بخشی از امکانات فناورانه این خودرو است.
پیش از این گروه بهمن هاوال H2 را به ایران معرفی کرده بود؛ این محصول در زمان ورود به ایران به سرعت جایگاه خوبی در بازار پیدا کرد و توانست نظر دوست‌داران خودرو را به خود جلب کند.

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟