حضور فردا موتورز با سبد کامل محصولات در نمایشگاه خودرو همدان

یکشنبه - 17 تیر 1403

پیشرانه – در روزهای ۱۸ لغایت ۲۱ تیر ماه سال جاری شاهد تجمع خودروسازان در دامنه کوه الوند خواهیم بود. شهر همدان در هفته جاری میزبان فعالان صنعت خودرو و قطعه‌سازی است. فردا موتورز، به عنوان یکی از خودروسازان مطرح این روزهای کشورمان، با سبد کاملی از محصولات خود در این نمایشگاه شرکت خواهد کرد. […]

پیشرانهدر روزهای ۱۸ لغایت ۲۱ تیر ماه سال جاری شاهد تجمع خودروسازان در دامنه کوه الوند خواهیم بود.

شهر همدان در هفته جاری میزبان فعالان صنعت خودرو و قطعه‌سازی است. فردا موتورز، به عنوان یکی از خودروسازان مطرح این روزهای کشورمان، با سبد کاملی از محصولات خود در این نمایشگاه شرکت خواهد کرد. نمایشگاه بین المللی خودرو و قطعات همدان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی این شهر، در روزهای اعلام شده از ساعت ۱۷ تا ۲۲ میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

خودروسازی فردا که برای تعامل بیشتر با مشتریان خود در اغلب نمایشگاه‌های کشور شرکت می‌کند، در شهر همدان نیز حاضر خواهد بود. بنابر اعلام روابط عمومی این شرکت، سبد کاملی از محصولات FMC در همدان به نمایش گذاشته خواهد شد. علاوه بر این، تعدادی از خودروهای برند وارداتی MG نیز در غرفه فرداموتورز در معرض دید عموم قرار خواهند گرفت.

علاقمندان برای بازدید از خودروهای FMC و ام جی می‌توانند به غرفه فردا موتور در سالن هگمتانه نمایشگاه بین‌المللی همدان مراجعه کنند. اکر امکان حضور در نمایشگاه را ندارید، گزارش حضور فردا موتورز در نمایشگاه همدان را در صفحه اینستاگرام این شرکت دنبال کنید.

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟