آفتاب خودرو

مزدا با آفتاب خودرو باز می‌گردد

چهارشنبه - 20 تیر 1403

پیشرانه- مزدا به عنوان یکی از برندهای ژاپنی و خوشنام که پیشتر هم در کشورمان عرضه شده، قصد دارد دوباره به ایران بازگردد؛ اما این بار با آفتاب خودرو مدیر عامل شرکت آفتاب خودرو در خصوص واردات برند مزدا و بازگشت دوباره آن به ایران گفت: از دوسال گذشته که واردات خودرو دوبار از سر […]

پیشرانه- مزدا به عنوان یکی از برندهای ژاپنی و خوشنام که پیشتر هم در کشورمان عرضه شده، قصد دارد دوباره به ایران بازگردد؛ اما این بار با آفتاب خودرو

مدیر عامل شرکت آفتاب خودرو در خصوص واردات برند مزدا و بازگشت دوباره آن به ایران گفت: از دوسال گذشته که واردات خودرو دوبار از سر گرفته شد مجموعه آفتاب خودرو در صدد واردات خودرو بر آمد و مذاکره با چندین شرکت آغاز شد و در نهایت با جوینت ونچر مزدا یعنی چانگان به امضا رسید.

کاظمی افزود: از اسفند ۱۴۰۱ مذاکرات آغاز شد و در ماه‌های پس از آن نمونه های اولیه و قطعات سفارش گذاری و خریداری شد و قراردادهمکاری با دفتر مزدا در چین منعقد شد.

کاظمی ادامه داد:خودروی برقی جدید مزدا EZ_6 از خودرو های آینده آفتاب خودرو است که به محض عرض در چین در ایران نیز عرضه خواهد شد .

ولی اولین محصول بنزینی آفتاب خودرو برای ایران مزدا۳ جدید ۲۰۲۴،مزداcx30، مزداcx50و مزدا آراتا است و محصولات دیگری به نوبت وارد ایران می‌شود.

مدیرعامل آفتاب خودرو خاطر نشان کرد: ۴۰۰ دستگاه مزدا۳ و مزدا CX30در گمرکات کشور حاضر است و طی هفته های آینده به تهران خواهد رسید.

وی در خصوص نمایندگی این شرکت گفت:  شش عاملیت در شهرهای تهران ،گیلان،بوشهر و خراسان رضوی فعال است و ده عاملیت دیگر تا پایان سال به دیگر عاملیت ها اضافه خواهد شد .

کاظمی در پایان از تولید خودرو مزدا در آینده نزدیک بصورت ckdتوسط آفتاب خودرو خبر داد و ابراز امیدواری کرد این فرایند انجام شود و محصولات مزدا در ایران به تولید برسد.

اعلام قیمت احتمالی مزدا۳ و مزدا CX30

حکیمی مدیر فروش آفتاب خودرو در خصوص حدود قیمت مزدا۳ به عنوان محبوب ترین خودروی مزدا در ایران گفت:  این خودرو حدود دو میلیاردو سیصد میلیون تومان قیمت خواهد خودرو وcx30در حدود دو میلیاردو هشتصد قیمت گذاری خواهد شد.

5 از 3 رای

نظر شما چیست؟