ساینا

فروش خودروهای شرکت سایپا آغاز شد

یکشنبه - 10 شهریور 1398

پیشرانه- فروش نقد و اقساط محصولات خودروهای گروه خودروسازی سایپا ‌از صبح امروز یکشنبه دهم شهریور ماه آغاز شد.

پیشرانه- فروش خودروهای شرکت سایپا امروز یکشنبه دهم شهریور آغاز می شود، در این طرح خودروهای سراتو، تیبا، ساینا و سایپا ۱۵۱ به صورت نقد و اقساط فروخته می شود.

به گزارش وب سایت خبری پیشرانه بر اساس اعلام  گروه خودروسازی سایپا در طرح فروش جدید سایپا خودرو سراتو به صورت نقدی تیبا SX با رینگ فولادی، تیبا SX با رینگ آلومینیومی و ساینا دنده‌ای با رینگ فولادی، ساینا دنده‌ای رینگ آلومینیومی، سایپا ۱۵۱ به‌صورت نقد و اقساط و خودرو  فروخته خواهد شد.

سراتو

سایپا در ارتباط با فروش خودرو سراتو اعلام کرده است در این طرح خودرو سراتو ۲۰۰۰ با قیمت ۲۹۵ میلیون تومان به صورت نقدی و تحویل یک ماهه فروخته می شود.

گفتنی سراتو روزهای آخر خود در بازار کشورمان را می گذارند از یک موتور ۲ لیتری تنفس طبیعی بهره می برد که می تواند حداکثر قدرت ۱۵۶ اسب بخار و حداکثر گشتاور ۱۹۴ نیوتن متر را تولید کند. جعبده دنده این خودرو ۴ سرعته اتوماتیک و است و شتاب صفر تا ۱۰۰ آن ۱۰.۵ ثانیه عنوان شده است.

 تیبا

همچنین سایپا اعلام کرده است در  طرح فروش خودروهای شرکت سایپا خودرو تیبا SX رینگ فولادی به‌صورت اقساطی با پیش‌پرداخت ۳۹ میلیون ۴۲۸ هزار و ۱۱۷ تومان و با ۵ میلیون تومان تسهیلات فروحته می‌شود. بر اساس اعلام سایپا بازپرداخت این وام به‌صورت ۳ فقره چک با فواصل ۴ ماهه و با مبلغ یک‌میلیون و ۹۸۷ هزار و ۱۰۰ تومان خواهد بود.

گفتنی است خودرو تیبا SX رینگ آلومینیومی نیز به‌صورت اقساطی با پیش‌پرداخت ۴۲ میلیون ۴۲۸ هزار و ۱۱۷ تومان و ۵ میلیون تومان تسهیلات نیز این در طرح  واگذار می‌شود. سایپا اعلام کرده است بازپرداخت این وام به‌صورت ۳ فقره چک با فواصل ۴ ماهه و با مبلغ یک‌میلیون و ۹۸۷ هزار و ۱۰۰ تومان خواهد بود.

اما درباره خودرو تیبا نیز باید گفت این خودرو در ابتدا و در زمان مدیرعاملی مهرداد بذرپاش و با نام مینیاتور رونمایی شد و سپس نام آن به تیبا تغییر کرد. این خودرو از یک پیشرانه ۱۵۰۰ سی‌سی با حداکثر توان خروجی ۸۷ اسب بخار و همچنین گیربکس ۵ سرعته دستی بهره می‌برد.

ساینا

بر اساس طرح فروش خودروهای شرکت سایپا خودرو ساینا دنده‌ای رینگ فولادی باقیمت ۵۵ میلیون و ۹۴۳ هزار تومان به‌صورت نقدی فروخته می‌شود. این خودرو همچنین به‌صورت اقساطی با پیش‌پرداخت ۵۱ میلیون ۹۲۸ هزار و ۱۱۷ تومان و ۵ میلیون تسهیلات نیز واگذار می‌شود. سایپا اعلام کرده است بازپرداخت این وام به‌صورت ۳ فقره چک با فواصل ۴ ماهه و با مبلغ یک‌میلیون و ۹۸۷ هزار و ۱۰۰ تومان خواهد بود.

همچنین در طرح اعلام شده ، ساینا دنده‌ای رینگ آلومینیومی نیز باقیمت ۵۸ میلیون و ۹۴۳ هزار تومان به‌صورت نقدی فروخته می‌شود. این خودرو همچنین به‌صورت اقساطی با پیش‌پرداخت ۵۰ میلیون ۲۷۴ هزار و ۶۰۷ تومان و ۱۰ میلیون تسهیلات نیز واگذار می‌شود. سایپا اعلام کرده است بازپرداخت این وام به‌صورت ۳ فقره چک با فواصل ۴ ماهه و با مبلغ ۳ میلیون و ۹۷۴ هزار و ۱۰۰ تومان خواهد بود.

بر اساس این گزارش خودرو ساینا درواقع مدل بروز شده و فیس‌لیفت تیبا است که از سال ۱۳۹۵ در سبد محصولات شرکت سایپا قرارگرفته است. این خودرو از تجهیزاتی مانند حس‌گر پارک عقب، سیستم تهویه اتوماتیک، ABS و EBD و دو کیسه هوا بهره می‌برد.

سایپا ۱۵۱

همچنین خودرو سایپا ۱۵۱ نیز به‌صورت اقساطی با پیش‌پرداخت ۳۶ میلیون ۹۵۷ هزار و ۶۰۷ تومان و ۴ میلیون تومان تسهیلات نیز در طرح فروش خودروهای شرکت سایپا واگذار می‌شود. سایپا اعلام کرده است بازپرداخت این وام به‌صورت ۳ فقره چک با فواصل ۴ ماهه و با مبلغ یک‌میلیون و ۵۸۹ هزار و ۷۰۰ تومان خواهد بود.

گفتنی است جدول اعلام شده از سوی سایپا به شرح زیر است.

جدول فروش اقساطی خودروهای شرکت سایپا

فروش اقساطی خودروهای سایپا

جدول فروش نقدی خودروهای شرکت سایپا

فروش نقدی خودروهای سایپا

 

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟