ساینا

فروش فوری خودروهای سایپا آب رفت

دوشنبه - 18 شهریور 1398

پیشرانه- گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات خود را برای چهارشنبه ۲۰ شهریورماه اعلام کرد.

پیشرانه- گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات خود را برای چهارشنبه ۲۰ شهریورماه اعلام کرد.

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه» شرایط جدید اعلام‌شده از سوی سایپا اما تفاوت مهمی با شرایط پیشین اعلام‌شده از سوی این شرکت دارد.

در شرایط جدید اعلام‌شده فقط ۲ خودرو ساینا و سایپا ۱۵۱ عرضه خواهد شد که دراین‌بین تنها خودرو سایپا ۱۵۱ به‌صورت اقساطی فروخته می‌شود و خودرو دیگر یعنی ساینا فقط به‌صورت نقدی فروخته خواهد شد.

این در حالی است که در شرایط پیشین خودروهای سراتو و تیبا نیز در شرایط نقدی و اقساطی فروخته می‌شدند اما در ابتدا خودرو سراتو از خودروهای قابل‌عرضه حذف و سپس تیبا نیز به همان سرنوشت دچار شد. البته تجربه نشان داده است که امکان برگشت این خودروها به شرایط فروش فوری سایپا وجود دارد همان‌طور که پیش‌تر اتفاق افتاده است.

اما بر اساس جدول اعلام‌شده از سوی این شرکت در طرح فروش فوری خودروهای سایپا چهارشنبه ۲۰ شهریورماه ساعت ۱۰ صبح خودرو ساینا دنده‌ای رینگ فولادی باقیمت ۵۵ میلیون و ۹۴۳ هزار تومان فروخته خواهد شد.

همچنین ساینا دنده‌ای رینگ آلومینیومی نیز ۳ میلیون تومان گران‌تر یعنی ۵۸ میلیون و ۹۴۳ هزار تومان به‌صورت نقدی درفروش فوری خودروهای سایپا فروخته می‌شود.

سایپا در ضمن زمان تحویل این خودروها را ۳۰ روز کاری وعده داده است.

درفروش اعتباری نیز خودرو سایپا ۱۵۱ همچون همیشه چهارشنبه نیز عرضه خواهد شد. سایپا برای این خودرو پیش پرداخت ۳۶ میلیون و ۹۵۷ هزار و ۲۱۹ تومانی را تعیین کرده است. این شرکت همچنین ۴ میلیون تومان تسهیلات نیز برای خریداران این خودرو در نظر گرفته است که طی ۳ فقره چک با فواصل چهار ماه و به مبلغ یک‌میلیون و ۵۸۹ هزار و ۷۰۰ تومان از خریدار باز پس گرفته می‌شود.

گفتنی است زمان وعده داده شده برای این خودرو نیز ۳۰ روز کاری است.

جدول فروش فوری خودروهای سایپا به شرح زیر است:

فروش فوری خودروهای سایپا

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟