خرید خودرو؛ قبل یا بعد از انتخابات؟

«پیشرانه» بررسی می‌کند

پیشرانه- وضعیت اقتصادی در این روزهای کشورمان به گونه است که بخش زیادی از افراد به دنبال استفاده حداکثری از تغییرات سیاسی کشور هستند.

0

پیشرانه- وضعیت اقتصادی در این روزهای کشورمان به گونه است که بخش زیادی از افراد به دنبال استفاده حداکثری از تغییرات سیاسی کشور هستند.

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه» به همین جهت و ازآنجاکه طی روزهای آتی رئیس‌جمهور جدید یعنی نفر اول اجرایی کشور انتخاب خواهد شد؛ سؤال بخش زیادی از مردم به خرید خودرو؛ قبل یا بعد از انتخابات؟ باز می گردد.

در همین ارتباط یدی طاهری کارشناس بازار خودرو معتقد است، خرید خودرو پیش از انتخابات درصورتی‌که به قول بازاری‌ها خودرو به قیمت باشد صرفه دارد.

بااین‌وجود او معتقد است به دلیل خواب زیاد خودرو در بازار این روزهای کشورمان، خرید خودرو برای استفاده و سرمایه‌گذاری طولانی‌مدت به‌صرفه است و نگاه کوتاه‌مدت و انتظار سود در زمان کم این روزها از بازار خودرو قابل‌دستیابی نیست.

در همین ارتباط و در پاسخ به این سوال که خرید خودرو؛ قبل یا بعد از انتخابات؟ فربد زاوه اما معتقد است انتخابات و احیای برجام ممکن است تأثیر هیجانی کوتاه‌مدت بر بازار خودرو داشته باشد اما در حال حاضر تولید خودرو کاهش قابل‌ملاحظه‌ای داشته است و احیای تولید به میزان سال‌های گذشته زمان‌بر است‌.

به عقیده این کارشناس صنعت خودرو در حال حاضر قیمت خودروهای داخلی متناسب با نرخ دلار است اما قیمت خودروی خارجی حباب دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.