اولین شوروم و فروشگاه دائمی ایران دوچرخ افتتاح شد

پیشرانه- شوروم مرکزی ایران دوچرخ در یکم تیرماه مصادف با ولادت امام رضا (ع) افتتاح شد.

0

پیشرانه- شوروم مرکزی ایران دوچرخ در یکم تیرماه مصادف با ولادت امام رضا (ع) افتتاح شد.

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه» ایران دوچرخ به‌منظور تحقق اهداف خود در کسب رضایت هر چه بیشتر مشتریان، اقدام به تأسیس اولین نمایشگاه و فروشگاه دائمی خود کرد و روز گذشته طی مراسمی افتتاح شد.

این مراسم که با حضور مدیران ارشد شرکت و پیشگامان صنعت موتورسیکلت‌سازی برگزار شد، از جدیدترین محصولات ایران دوچرخ رونمایی به عمل آمد.

کلاس محصولات ایران دوچرخ شامل رده‌های متنوعی چون استریت، اسکوتر، ATV، تریل، موتور و سه‌چرخه برقی است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از شوروم مرکزی و دائمی این شرکت به نشانی خیابان آزادی، بین خ اوستا و زارع مراجعه کنند.

شوروم و فروشگاه دائمی ایران دوچرخ

ایران دوچرخ با افتتاح رسمی شوروم مرکزی خود و با تولید محصولات به‌روز سعی دارد تا در جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان و علاقه‌مندان به موتورسیکلت‌های حرفه‌ای، به استانداردهای جهانی تولید متناسب با کاهش آلودگی و ارتقاء ایمنی دست یابد و فناوری‌های روز صنعت را به کشور وارد کند.

افتتاح فروشگاه دائمی ایران دوچرخ

گفتنی است شرکت ایران دوچرخ به‌عنوان بزرگ‌ترین کارخانه تولید دوچرخه و موتورسیکلت در کشور، همکاری فنی و تجاری با شرکت‌های بزرگی مانند پژوی فرانسه و یاماها موتور ژاپن را در کارنامه خود دارد. در حال حاضر این شرکت توانسته با ارائه محصولات متنوع و مطابق با نیاز روز بازار، سهم قابل‌توجهی از سبد خرید مشتریان را به خود اختصاص دهد. ایران دوچرخ اولین شرکت تولیدکننده موتورسیکلت در ایران و یکی از مهم‌ترین صادرکنندگان به کشورهای همسایه مانند افغانستان، عراق و پاکستان است.

شوروم و فروشگاه دائمی ایران دوچرخ

پیش از نیز آرمان موسوی مدیرعامل ایران دوچرخ از عرضه محصولات جدید در حوزه موتور و سه‌چرخه برقی، موتور تریل و چهارچرخ در برنامه کاری امسال خود خبر داده و اعلام کرده بود ضمن افزایش تنوع محصولات، قصد تولید ۷۵۰۰ دستگاه از محصولات متفاوت را دارند.

فروشگاه دائمی ایران دوچرخ

جیران در کلاس موتوربرقی و وترانو در کلاس اسکوتر کلاسیک با طراحی زیبا از جدیدترین محصولات این شرکت و تولید و عرضه انبوه آن به بازار آغازشده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.