فروش کرمان موتور

پنج‌شنبه؛ آخرین فرصت خرید جک S5 در طرح ویژه مهرماه کرمان موتور

دوشنبه - 22 مهر 1398

پیشرانه- پنج‌شنبه ۲۵ مهرماه آخرین فرصت خرید خودرو شاسی‌بلند جک S5 در طرح ویژه فروش و پیش‌فروش کرمان موتور است.

پیشرانه- پنج‌شنبه ۲۵ مهرماه آخرین فرصت خرید خودرو شاسی‌بلند جک S5 در طرح ویژه فروش و پیش‌فروش کرمان موتور است.

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه» بر اساس اعلام کرمان موتور خودرو جک S5 باقیمت مصوب ۲۹۹ میلیون تومان فروخته خواهد شد که خریدار می‌تواند بین ۲ تا ۵ مرحله‌این رقم را بپردازد.‌

بر این اساس خریدار در صورت استفاده از فروش ۲ مرحله‌ای از ۱۰ میلیون تومان تخفیف، فروش ۳ مرحله‌ای ۸ میلیون تومان تخفیف، فروش ۴ مرحله‌ای ۶ میلیون تومان تخفیف و فروش ۵ مرحله‌ای ۴ میلیون تومان تخفیف استفاده کند.

بر همین اساس در طرح فروش ویژه جک S5 پیش‌پرداخت در فروش ۲ مرحله‌ای ۹۰ میلیون تومان، در فرش ۳ مرحله‌ای ۴۵ میلیون تومان، در فروش ۴ مرحله‌ای ۳۰ میلیون تومان و در فروش ۵ مرحله‌ای ۲۵ میلیون تومان تعیین‌شده است.

همچنین خریدار در فروش دومرحله‌ای از ۱۰۰ میلین تومان تسهیلات، در فروش سه مرحله‌ای ۹۰ میلیون تومان تسهیلات، در فروش ۴ مرحله‌ای ۸۰ میلیون تومان تسهیلات و در فروش ۵ مرحله‌ای ۷۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت خواهد کرد.

همچنین در طرح دیگری کرمان موتور اعلام کرده است خریداران می توانند به صورت ۹مرحله ای یا ۲۴ مرحله ای این خودرو را خریداری کنند.

کرمان موتور اعلام کرده است در فروش ۹ مرحله ای تنها ۳ میلیون تومان و در فروش ۲۴ مرحله ای تنها ۹ میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت در نظر گرفته است.

در طرح ۹ مرحله ای ۹ فقره چک از خریدار گرفته خواهد شد که چک نخست به تاریخ ۲۵ دی ماه سال جاری و با رقم ۱۷ میلیون تومان، چک دوم به تاریخ یکم اردیبشهت سال آینده و با رقم ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان تعیین شده است. بر همین اساس ۶ چک به باقیمانده با فواصل ۲ ماه و با رقم ۳۰ میلیون تومان از خریداران دریافت خواهد شد.

در طرح ۲۴ مرحله ای ۲۴ فقره چک از خریدار گرفته خواهد شد که ۱۱ چک از ۱۶ آبان سال جاری با رقم ۱۰ میلیون تومان با فواصل یک ماه خواهد بود. به این ترتیب در ۱۲ مرحله باقی مانده ۱۲ فقره چک با رقم ۱۵ میلیون تومان و باز هم به فاصله یک ماه از خریداران دریافت خواهد شد.

همچمنین بر اساس اعلام کرمان موتور زمان تحویل خودرو جک S5 (اس ۵)در فروش ۹ مرحله ای اردیبهشت مال سال آینده و در فروش ۲۴ مرحله ای مهر سال آینده خواهد بود.

در این طرح کرمان موتور ۱۲ درصد سود انصراف و یک درصد ماهانه سود تاخیر در نظر گرفته است.

گفتنی است جک S5 (ای ۵) از یک پیشرانه ۲ لیتری بهره می‌برد که می‌تواند ۱۷۶ اسب بخار قدرت و ۲۶۵ نیوتن‌متر گشتاور تولید کند و به کمک یه گیربکس ۶ سرعته دوکلاچه به چرخ ها منتقل کند.

شایان‌ذکر است این خودرو از سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBD و سیستم ترمز ضد قفل ABS بهره می‌برد.

جدول فروش ویژه جک S5 به شرح زیر است:

فروش ویژه جک S5

 

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟