مهدی اسدی
سه شنبه - 7 فروردین 1403

فیلم تست شبانه ماشین بستیون تی ۷۷

تست شبانه ما این بار به خودرو بستیون تی ۷۷ محصول وارداتی بی ام کارز اختصاص دارد. در فیلم بستیون تی ۷۷ تلاش کرده ایم جزئیاتی از این خودرو که در روشنایی روز قابل دیدن نیست را به نمایش بگذاریم.

دسته ویدیو ها:

پیشرانه- تست شبانه ما این بار به خودرو بستیون تی ۷۷ محصول وارداتی بی ام کارز اختصاص دارد.

در فیلم بستیون تی ۷۷ تلاش کرده ایم جزئیاتی از این خودرو که در روشنایی روز قابل دیدن نیست را به نمایش بگذاریم.

همچنین در فیلم بستیون تی ۷۷ می توانید با حس رانندگی این خودرو در شب نیز آشنا شوید.

بستیون T77 بی‌ام کارز مطابق انتظار با همان همیشگی یعنی موتور ۱.۵ لیتری توربوشارژ و گیربکس ۷ سرعته دو کلاچه در ایران حاضر شده است. پیشرانه این کراس‌اوور جمع‌وجور چینی می‌تواند قدرتی در حد ۱۶۳ اسب بخار را در ۵۵۰۰ دور در دقیقه تولید کند. نهایت گشتاور این موتور هم برابر ۲۵۸ نیوتن‌متر است که از دور ۱۵۰۰ در مدار قرار می‌گیرد و می‌تواند در سبقت‌گیری‌ها و شتابگیری بسیار مؤثر واقع شود.

بستیون تی ۷۷ معادل ۱۵۱۵ کیلوگرم وزن دارد و انتظار می‌رود که شتاب صفر تا صد آن در عمل چیزی حدود ۱۰.۵ تا ۱۱ ثانیه به طول بیانجامد. میزان مصرف سوخت این خودرو در شرایط استاندارد و آزمایشگاهی حدود ۷.۱ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر بیان‌شده که قاعدتاً در عمل و با ظرفیت پر، این رقم به حدود ۷.۵ تا ۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر به‌طور ترکیبی نیز خواهد رسید. بستیون تی ۷۷ یک باک سوخت ۴۵ لیتری دارد و حدوداً می‌تواند تا ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت هم سرعت بگیرد.

برای آشنایی بیشتر با مشخصات فنی این خودرو و همچنین مشاهده عکس این خودرو می توانید به صفحه بستیون تی ۷۷ مراجعه کنید.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟