EXEED در راس هرم نوآوری چری

پنجشنبه - 6 اردیبهشت 1403

پیشرانه – طبق آمار انجمن خودروسازان چین، صادرات خودرو چین در سال ۲۰۲۳ به ۴.۹۱ میلیون دستگاه رسیده است که نسبت به سال گذشته ۵۷.۹ درصد افزایش داشته است. طبق آخرین تاریخ انجمن خودروسازان ژاپن، حجم صادرات سالانه خودرو ژاپن در سال ۲۰۲۳ تقریباً ۴.۳ میلیون دستگاه است. بر همین اساس در سال ۲۰۲۳، حجم […]

پیشرانه – طبق آمار انجمن خودروسازان چین، صادرات خودرو چین در سال ۲۰۲۳ به ۴.۹۱ میلیون دستگاه رسیده است که نسبت به سال گذشته ۵۷.۹ درصد افزایش داشته است. طبق آخرین تاریخ انجمن خودروسازان ژاپن، حجم صادرات سالانه خودرو ژاپن در سال ۲۰۲۳ تقریباً ۴.۳ میلیون دستگاه است. بر همین اساس در سال ۲۰۲۳، حجم صادرات خودرو چین از ژاپن پیشی گرفت و به بزرگترین صادرکننده خودرو در جهان تبدیل شد.

در این میان، صادرات چری نیمی از حجم صادرات خودرو در چین را به خود اختصاص داده و برای ۲۱ سال متوالی رتبه اول را در صادرات خودروهای سواری کسب کرده است. محصولات برند چری به بیش از ۲۰ کشور در آسیای مرکزی، آمریکای جنوبی و اروپای شرقی صادر شده و دارای بیش از ۱۵۰ فروشگاه در خارج از کشور است.

برند EXEED نیز به منظور تولید محصولات با کیفیت جهانی به منابع استراتژیک خود تکیه کرده است. این برند خودروساز با بیش از ۲۷ سال سابقه تحقیق و توسعه فناوری‌های پیشرو در گروه چری و تاسیس هشت مرکز جهانی تحقیق و توسعه، توسعه صادرات‌محور محصولات را دنبال می‌کند. ورود EXEED به بازار ایران نیز در راستای سیاست‌های گسترش سهم بازار این شرکت در منطقه و اهمیت روزافزون اقتصادی و فرهنگی ایران، بوده است. تولید این خودرو همچنین گزینه های حمل و نقل با کیفیت و تنوع عرضه اتومبیل های لوکس در کشور را افزایش خواهد داد.

بر اساس این گزارش، EXEED آخرین برند لوکس تمام الکتریکی خود EXLANTiX را در نمایشگاه خودروی پکن، رونمایی می‌کند. این برند همچنین آخرین مدل‌های ES و ET خود را عرضه می‌کند و در مورد دیدگاه زیست‌محیطی EXEED بحث می‌کند. به گفته «یین تونگیو»، رئیس هیئت مدیره چری « EXEED می‌خواهد با توسعه انرژی‌های جدید در رأس هرم برند چری باشد»

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟