فروش خوب فیدلیتی در عربستان با قیمت ۲۴۵۰۰ دلار

پیشرانه- این روزها یکی از خبرهای خوش صنعت خودرو، ورود خودروی فیدلیتی به بازار خودروی کشور به‌عنوان یکی از خودروهای جذاب زیرمجموعه گروه چری است که توسط گروه خودروسازی بهمن عرضه‌شده است.

0

پیشرانه- این روزها یکی از خبرهای خوش صنعت خودرو، ورود خودروی فیدلیتی به بازار خودروی کشور به‌عنوان یکی از خودروهای جذاب زیرمجموعه گروه چری است که توسط گروه خودروسازی بهمن عرضه‌شده است.

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه» فیدلیتی در بازار چین در دو نسخه X70 به‌عنوان نسخه استاندارد و دیگری X70S به مشتریان عرضه می‌شود که نسخه X70S از برخی تجهیزات و آپشن‌های بیشتر و ظاهری جذاب‌تر برخوردار بوده و بر همین اساس قیمت بالاتری در مقایسه با نسخه استاندارد آن دارد.

خبر خوشحال‌کننده برای خریداران اینکه، نسخه X70S نسخه‌ای است که توسط گروه بهمن به مشتریان عرضه می‌شود.

ازجمله مزایای فیدلیتی عرضه آن در دو نسخه ۵ و ۷ نفره است که تنها تفاوت آن در تعداد صندلی نشیمن و ظرفیت صندوق‌عقب این خودرو است.

طراحی مناسب بدنه و کابین، وجود سقف پانارومای دوتکه‌ای، صفحه کیلومتر دیجیتال و صفحه‌نمایش بزرگ ۱۲ اینچی، گارانتی ۵ ساله یا ۶۰ ماهه (۱۵۰ هزار کیلومتر)، آپشن‌های کامل و تجهیزات به‌روز، ارزان‌ترین نسخه ۷ نفره بازار و خدمات پس از فروش گسترده ازجمله مزایای این خودرو به شمار می‌رود.

قدرت موتور ۱۵۵ اسب بخار در دور موتور ۵۵۰۰، گیربکس ۶ دنده‌اتومات دوکلاچه، گشتاور ۲۳۰ نیوتن در دور موتور ۱۷۵۰ تا ۴۰۰۰ ازجمله مشخصات فنی این خودرو است.

ازلحاظ قیمتی، خودروی فیدلیتی در کشورهای همسایه ایران ازجمله بازار عربستان با بهای ۲۴ هزار و ۵۴۲ دلار و در بازار امارات با قیمت ۱۸ هزار و ۷۸۵ دلار و البته با امکانات کمتر به فروش می‌رسد.

باید به این نکته توجه داشت که در صورت واردات فیدلیتی از چین به ایران هزینه‌های بیشتری شامل ارزش‌افزوده ۱۱ درصدی، هزینه پلاک، بیمه، مالیات و تعرفه ۲۳ درصدی واردات، هزینه حمل‌ونقل داخلی بر آن افزوده خواهد شد. درحالی‌که نسخه ۵ نفره این خودرو باقیمتی معادل ۶۵۵ میلیون تومان و نسخه ۷ نفره با بهایی معادل ۶۷۰ میلیون تومان توسط گروه بهمن به بازار عرضه می‌شود.

مصرف سوخت قابل‌قبول فیدلیتی به میزان ۷.۵ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر، موتور ۱.۵ لیتری توربوی این خودرو متناسب با شرایط آب و هوایی ایران، طراحی جذاب بدنه و تجهیزات داخلی فیدلیتی که این خودرو را در زمره خودروهای مدرن قرار داده، دسترسی آسان به قطعات یدکی این خودرو و تعمیرکاران ماهر حتی خارج از نمایندگی‌های بهمن موتور، قیمت‌گذاری مناسب و همچنین تحویل فوری به همراه پشتیبانی و ارائه سرویس ادواری رایگان به مدت۱سال یا ۲۵هزار کیلومتر(هرکدام زودتر فرابرسد)، ارزش کاری گروه بهمن از عرضه این خودرو به بازار ایران را می‌رساند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.