داج

داج و چند سانتی‌مترعرض‌ بیشتر

دوشنبه - 28 مرداد 1398

پیشرانه- نمی شود از داج نوشت و به سابقه آن اشاره نکرد کمپانی که از سال ۱۹۰۰ فعالیت خود را آغار کرده و به عقیده بسیاری کمتر پیش آمده است که علاقه مندان خود را نا امید کند. داج البته در تولید ماسل هم کم فعالیت نداشته، فعالیت هایی که معمولا با استقبال مواجه شده […]


پیشرانه- نمی شود از داج نوشت و به سابقه آن اشاره نکرد کمپانی که از سال ۱۹۰۰ فعالیت خود را آغار کرده و به عقیده بسیاری کمتر پیش آمده است که علاقه مندان خود را نا امید کند. داج البته در تولید ماسل هم کم فعالیت نداشته، فعالیت هایی که معمولا با استقبال مواجه شده است. به راستی می توان به خودرو علاقه داشت و این خودروساز اهل میشیگان را دوست نداشت؟
به گزارش وب سایت خبری پیشرانه به هر حال داج در راستای توسعه محصولات عملکرد محور خود یک کیت بدنه عریض جدید برای تنها خودرو عضلانی چهار در آمریکایی در نظر گرفته است.
این کیت که در نسخه SRT Hellcat به‌صورت استاندارد و در Scat Pack به‌صورت سفارشی ارائه خواهد شد. شامل گلگیرهای کاملاً بیرون زده است که ۸۹ میلی‌متر به عرض بدنه اضافه می‌کنند و در کنار آن از ترمزهای دیسکی ۱۵.۴ اینچی دوتکه برمبو با کَلیپرهای ۶ پیستونه در جلو، تعلیق به‌روزرسانی شده مجهز به تعدیل‌های تطبیق‌پذیر سه‌حالته بیلشتِین، سیستم فرمان برقی برای اولین بار و رینگ‌های بزرگ‌تر ۲۰ اینچی با پهنای ۱۱ اینچ و لاستیک‌های غول‌پیکر ۳۵/۳۰۵ پیرِلی در هر چهارچرخ سود می‌برد.
زیرپوست این داج با هیکل پهن در نسخه SRT Hellcat قلب ۶.۲ لیتری V8 سوپر شارژر دار هِمی با خروجی ناقابل ۷۰۷ اسب بخار و ۸۸۱ نیوتن‌متر و جعبه‌دنده ۸ سرعته خودکار TorqueFlite 8HP90 جای گرفته که با تبدیل سقف سرعت ۳۱۵ کیلومتر بر ساعت به یک واقعیت ملموس، طبق ادعای کمپانی این هیولای آمریکایی را به قوی‌ترین و سریع‌ترین سدان تولید انبوه دنیا بدل می‌سازد.
گونه Scat Pack نیز از بلوک V8 هِمی ۳۹۲ اینچ مکعبی ۴۸۵ اسب بخاری و همان جعبه‌دنده ۸ سرعته خودکار TorqueFlite 8HP90 نیرو می‌گیرد و طی تنها ۴.۳ ثانیه از حالت سکون به مرز ۹۶ کیلومتر بر ساعت می‌رسد.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟