بازدید نظارتی از مرکز تماس امدادخودروایران

شنبه - 5 فروردین 1402

پیشرانه – مدیران خدمات پس از فروش ایران‌خودرو از مرکز تماس هوشمند شرکت امدادخودروایران‌ و ستاد فرماندهی طرح خدمات نوروزی بازدید کردند.

پیشرانه – مدیران خدمات پس از فروش ایران‌خودرو از مرکز تماس هوشمند شرکت امدادخودروایران‌ و ستاد فرماندهی طرح خدمات نوروزی بازدید کردند.مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو و هیات همراه در دومین بازدید خود در سال ۱۴۰۲، از مرکز تماس هوشمند شرکت امدادخودروایران‌ و ستاد فرماندهی طرح خدمات نوروزی مستقر در سایت دو شرکت ایساکو و بازدید کردند.

به گزارش وب سایت خبری«پیشرانه» ، مدیران خدمات پس از فروش ایران‌خودرو به منظور نظارت بر حسن اجرای طرح امداد و خدمت‌رسانی به هم‌وطنان در تعطیلات نوروزی، همچون سنوات گذشته، طبق برنامه‌ای مدون از نمایندگی‌های مجاز و گروه‌های امدادی و ستاد اجرایی بازدید به عمل می‌آورند.
بنابراین گزارش، بابک سلاجقه و هیات همراه در پنجمین روز سال با حضور در مرکز تماس شرکت امدادخودرو ایران و ستاد فرماندهی طرح خدمات نوروزی، از نحوه پاسخ‌گویی و مدیریت ارایه خدمات به مشتریان بازدید کردند.
در این بازدید، مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو گفت: در طرح پیش رو، ۳۰۶ نمایندگی به صورت کشیک آماده ارایه خدمات به مشتریان هستند و ناوگان امدادی مجهز با حضور ۲۵۰۰ اکیپ‌شیفت امدادی شرکت امدادخودرو ایران شامل ترکیبی از امدادپلاس، خودروبر، موتورسوار، امداد بانوان، امدادسوییچ، امداد گلس و ۱۷ پایگاه ثابت امدادی ایران‌خودرو در حال خدمت‌رسانی به هم‌وطنان هستند.
این طرح که از ۲۴ اسفند ماه ۱۴۰۱ آغاز شده به مدت ۲۰ روز تا ۱۴ فروردین امسال ادامه خواهد یافت.
ماشااله وردینی، معاون خدمات پس از فروش ایساکو نیز در جریان این بازدیدها گفت: برای اجرای این طرح به بهترین شکل ممکن، اقداماتی مانند تامین قطعات مورد نیاز و به روز رسانی تجهیزات، در کنار ارایه آموزش‌های تکمیلی به کارکنان برای حسن اجرای طرح انجام شده است تا مشتریان اطمینان داشته باشند، درتعطیلات نوروز و در تمام طول سال خدماتی با کیفیت و بهینه را در شبکه خدمات پس از فروش دریافت خواهند کرد.
لازم به ذکر است، شماره سراسری ۰۹۶۴۴۰ امدادخودرو ایران، وب‌سایت www.096440.com  و  اپلیکیشن‌ ایساکو از جمله درگاه‌های مطمئن گروه صنعتی ایران‌خودرو برای ارایه خدمات خودرویی به مشتریان در هر ساعت از شبانه روز است.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟