زمان ارزشمند است

یکشنبه - 1 مرداد 1402

پیشرانه -با استفاده از خدمت «سرویس در محل» امدادخودروایران در وقت خود صرفه‌جویی کنید استفاده از خدمات خودرویی در محل، می‌تواند نگرانی و استرس رسیدن به موقع به محل کار را کاهش دهد.

پیشرانه -با استفاده از خدمت «سرویس در محل» امدادخودروایران در وقت خود صرفه‌جویی کنید استفاده از خدمات خودرویی در محل، می‌تواند نگرانی و استرس رسیدن به موقع به محل کار را کاهش دهد.
به گزارش وب سایت خبری«پیشرانه» ، با برنامه‌ریزی و دریافت به موقع خدمات «سرویس در محل» می‌توان از بروز بسیاری از مشکلات فنی خودرو پیش گیری کرد. امدادخودروایران با استفاده از امدادگرانی باتجربه در زمینه تعمیر و سرویس خودرو، خدمات متنوعی را به مشتریان ارایه می‌دهد. یکی از این خدمات، «سرویس خودرو در محل» است که تمام نیازهای مربوط به سرویس خودرو را به صورت حرفه‌ای و با کیفیت، در محل و زمان دل‌خواه مشتریان ارایه می‌دهد.

صرفه جویی در زمان و سوخت «سرویس در محل» این امکان را به مشتریان می‌دهد که خدمات تعمیراتی و همچنین سرویس‌های دوره‌ای خودروی خود را در محل و زمان مورد نظر خود به انجام برسانند. با دریافت این خدمت، از تردد در مسیرهای پرترافیک شهر و گرما نیز به دور خواهند بود. نظارت بر فرآیند و کیفیت قطعات استفاده از قطعات استاندارد و تضمین آن از سوی شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو، این امکان را به مشتریان داده تا علاوه بر نظارت بر فرآیند کار، از کیفیت قطعات استفاده شده نیز اطمینان حاصل کنند.

کیفیت خدمت فعالیت شرکت امدادخودروایران، هم راستا با نمایندگی‌های مجاز گروه صنعتی ایران خودرو بوده و تمامی تجهیزات و قطعات مورد استفاده با ضمانت خدمات پس از فروش ایران خودرو انجام می‌پذیرد. امدادخودروایران نیز با به کارگیری نیروی متخصص، خدمات ارایه شده از سوی امدادگران این شرکت را برای مشتریان تضمین می‌کند.

مشاوره فنی امدادگران امدادخودروایران علاوه بر انجام تعمیرات و انجام سرویس‌های دوره‌ای خودرو، با ارایه نکات فنی به روز، برای نگه‌داشت و طول عمر هرچه بیش تر خودرو، مشتریان را در جریان این نکات قرار می‌دهند. دریافت خدمات سرویس در محل از امدادخودرو ایران اگر مالک یکی از محصولات گروه صنعتی ایران خودرو هستید، از طریق تماس با شماره ۰۹۶۴۴۰ و یا وب‌سایت http://www.۰۹۶۴۴۰.com و همچنین اپلیکیشن‌های بسپر و ایساکو می‌توانید از خدمات «سرویس در محل» این شرکت استفاده کنید. برای مشاهده فیلم معرفی سرویس در محل امداد خودرو ایران، لینک https://aparat.com/v/HB۷YV را در آپارات مشاهده کنید.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟