پیش‌فروش اینترنتی ون وانا

سری جدید پیش‌فروش اینترنتی ون وانا و پیکاپ دوکابین دیزلی ایران خودرو دیزل

شنبه - 22 مهر 1402

پیشرانه- شرکت ایران خودرو دیزل از آغاز سری جدید پیش‌فروش دو محصول ون وانا و پیکاپ دوکابین دیزلی فوتون از روز چهارشنبه ۲۶ مهرماه ۱۴۰۲ خبر داد.

پیشرانه- شرکت ایران خودرو دیزل از آغاز سری جدید پیش‌فروش اینترنتی ون وانا و پیکاپ دوکابین دیزلی فوتون از روز چهارشنبه ۲۶ مهرماه ۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه» ایران خودرو دیزل در راستای مشتری ‌مداری و تنظیم بازار، پیش‌فروش دو محصول ون وانا TZ3 و پیکاپ دوکابین دیزلی فوتون را از روز چهارشنبه ۲۶ مهرماه آغاز خواهد کرد.

بر این اساس، ثبت‌نام ون وانا TZ3 از ساعت ۱۰ صبح و پیکاپ دوکابین دیزلی فوتون از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه مورخ ۲۶ مهرماه ۱۴۰۲ به‌صورت اینترنتی و صرفاً از طریق سایت فروش رسمی شرکت انجام خواهد شد.

این طرح به‌صورت پیش‌فروش پیش‌بینی‌شده و جزییات و شرایط فروش متعاقباً در بخش‌نامه‌های فروش شرکت اعلام می‌شود.

فوتون تونلند نیوفیس تنها پیکاپ دیزلی ایران با پیشرانه معروف کامینز ۲.۸ لیتری مجهز به توربوشارژ است که می‌تواند ۳۶۰ نیوتن‌متر گشتاور تولید کند که آن را در کنار پیکاپ بنزینی اتوماتیک این شرکت به قدرتمندترین پیکاپ‌ دوکابین بازار ایران تبدیل کرده است.

خودروی لوکس پیکاپ دوکابین دیزلی تونلند فوتون مجهز به سیستم‌های ایمنی پیشرفته و تجهیزات رفاهی، موردتوجه علاقه‌مندان به سفر، ماجراجویی، کمپینگ در طبیعت و آفرود قرارگرفته و قابلیت چهارچرخ محرک و مصرف سوختی پایین‌تر نسبت به رقبای خود در کشور از دیگر ویژگی‌های مهم این محصول است.

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟