اعلام نیازهای صنعت خودروسازی کشور در مدرسه کسب و کار کرمان موتور

شنبه - 13 آبان 1402

پیشرانه – نیازهای صنعت خودروسازی کشور و به خصوص شرکت کرمان موتور در مدرسه کسب و کار این شرکت خودروسازی اعلام خواهد شد.

پیشرانه – نیازهای صنعت خودروسازی کشور و به خصوص شرکت کرمان موتور در مدرسه کسب و کار این شرکت خودروسازی اعلام خواهد شد.
به گزارش وب سایت خبری«پیشرانه» ، همزمان با برگزاری نخستین رویداد فرصت های نوآوری و فناوری کرمان موتور، قرار است تا مدرسه کسب و کار کرمان موتور با هدف جذب علاقمندان به حضور در بخش تحقیق و توسعه صنعت خودروسازی کشور برگزار شود
مدرسه کسب وکار کرمان موتور یک فرصت منحصر به فرد برای دانشجویان و فارغ التحصیلان علاقمندان به حضور و فعالیت در بخش تحقیق و توسعه صنعت خودرو کشور خواهد بود.
در این مدرسه، علاقمندان با نیازهای صنعت خودرو و فضای کار در شرکت کرمان موتور آشنا خواهند شد.
براساس این گزارش، مدرسه کسب و کار کرمان موتور در نخستین رویداد فرصت های نوآوری و فناوری، یک فرصت رو در رو بین علاقمندان و دانشجویان و نخبه های علم و صنعت با مدیران و مسئولان شرکت کرمان موتور فراهم می کند تا نسبت به جذب و شناسایی استعدادهای برتر اقدامات لازم صورت گیرد.
طی رویداد روز چهاردهم آبان ماه جاری در دانشگاه علم و صنعت ایران، شرکت کرمان موتور بر مبنای این مدرسه کسب و کار، نسبت به جذب نیروهای مورد نیاز خود در زمینه تحقیق و توسعه از بین علاقمندان و شرکت کنندگان در همایش اقدام خواهد کرد.
مدرسه کسب و کار کرمان موتور همزمان با اولین رویداد فرصت های نوآوری و فناوری کرمان موتور (KITONEXT) برگزار خواهد شد.
یادآور می شود که نخستین رویداد فرصت های نوآوری و فناوری کرمان موتور، ۱۴ آبان ماه جاری در سالن امام رضا(ع) دانشگاه علم و صنعت ایران از ساعت ۸ صبح تا ۱۵ عصر و با حضور فرهیختگانی از ایران، چین و ایتالیا برپا خواهد شد.
علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام جهت حضور در پنل های تخصصی رویداد فوق می توانند از طریق نشانی https://kermanmotor.com/kitonext اقدامات لازم را انجام دهند.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟