فروش فوری پژو پارس و پژو405

فروش فوری پژو پارس و پژو۴۰۵ از سوی ایران خودرو آغاز شد

چهارشنبه - 25 دی 1398

پیشرانه – ایران خودرو از فروش فوری اقساطی پژو پارس Tu5 و پژو ۴۰۵ SlX خبر داد.

پیشرانه – ایران خودرو از فروش فوری پژو پارس و پژو۴۰۵ به صورت اقساطی خبر داد.

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه» فروش فوری اعتباری محصولات ایران خودرو امروز ۲۵ دی‌ماه مجددا آغاز خواهد شد و این شرکت خودروهای پژو ۴۰۵ SLX و پژو پارس Tu5 را به صورت اقساطی به فروش می‌رساند.

بر اساس اعلام ایران خودرو پژو پارس Tu5 را در رنگ های سفید، خاکستری و مشکی با قیمت مصوب ۸۵ میلیون  ۴۶۳ هزار ۴۰۰ تومان با پیش پرداخت ۷۷ میلیون ۹۰ هزار تومان طی دو فقره چک به مبلغ ۵ میلیون  ۱۹۱ هزار تومان در تاریخ سر رسید سی تیر ماه سال ۹۹ و سی دی ماه سال ۹۹ در روز های چهاشنبه ۲۵ دی و پنجشنبه ۲۶ دی ماه به فروش می رساند.

همچنین این شرکت پژو ۴۰۵ SLX در رنگ های سفید و خاکستری متالیک را با قیمت مصوب ۶۷ میلیون ۹۹۸ هزار ۴۰۰ تومان با پیش پرداخت ۶۱ میلیون ۳۳۰ هزار تومان طی دو فقره چک به مبلغ ۴ میلیون ۱۳۰ هزار تومان در تاریخ سر رسید سی تیر ماه سال ۹۹ و سی دی ماه سال ۹۹ در روز پنجشنبه ۲۶ دی ماه به فروش می رساند.

گفتنی است زمان تحویل این خودروها در فروش فوری اقساطی ۳۰ روز بعد از تاریخ ارائه و تائید نهایی چک‌ها تعیین شده است و خودرو های تحویلی تا پایان اقساط در رهن ایران خودرو خواهد بود.

پژو ۴۰۵ SLX در بخش فنی از یک پیشرانه ۴ سیلندر ۱۵۸۷ cc بهره می‌برد که قادر است ۱۰۸ اسب بخار قدرت در ۵۶۰۰ دور در دقیقه و ۱۴۲ نیوتن متر گشتاور را در ۴۰۰۰ دور در دقیقه تولید نماید، نیروی تولیدی خود را از طریق یک گیربکس ۵ سرعته به چرخ‌های جلو منتقل می‌نماید تا این سدان ۱۱۲۰ کیلوگرمی بتواند در عرض ۱۳.۲ ثانیه از حالت سکون به سرعت صد کیلومتر بر ساعت دست یابد. طبق اعلام شرکت سازنده مصرف سوخت ترکیبی پژو ۴۰۵ SLX برابر با ۷.۵ لیتر در هر صد کیلومتر است.

پژو پارس Tu5 در بخش فنی از یک پیشرانه ۱۵۸۷ سی‌سی ۴ سیلندر قرار دارد که با نام TU5 شناخته می‌شود. این پیشرانه توان تولید ۱۰۸ اسب بخار قدرت در ۵۶۰۰ دور در دقيقه و ۱۴۲ نيوتن‌متر گشتاور در ۴۰۰۰ دور در دقيقه را دارد. نیروی تولیدی پیشرانه پژو پارس LX از طریق یک گیربکس ۵ دنده دستي (BE3) به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود تا این سدان ۱۱۸۵کیلوگرمی بتواند طی زمان ۱۳.۲ ثانیه از حالت سکون به سرعت صد کیلومتر برساعت دست یابد.

همچنین جدول فروش فوری پژو پارس و پژو۴۰۵ به شرح زیر است.

فروش فوری پژو پارس و پژو405

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟