لاماری ایما به نمایشگاه خودرو بوشهر می‌رود

سه شنبه - 5 دی 1402

پیشرانه –  آرین پارس موتور با محصول لاماری ایما در سومین نمایشگاه خودرو بوشهر حضور دارد. لاماری ایما به‌عنوان یک کراس‌اوور جذاب چند سالی است وارد بازار خودرو کشورمان شده و با برخورداری از قابلیت‌های فنی و جذابیت ظاهری و همچنین با توجه به خوش‌نامی شرکت آرین موتور و عملکرد این شرکت در بخش خدمات […]

پیشرانه –  آرین پارس موتور با محصول لاماری ایما در سومین نمایشگاه خودرو بوشهر حضور دارد.

لاماری ایما به‌عنوان یک کراس‌اوور جذاب چند سالی است وارد بازار خودرو کشورمان شده و با برخورداری از قابلیت‌های فنی و جذابیت ظاهری و همچنین با توجه به خوش‌نامی شرکت آرین موتور و عملکرد این شرکت در بخش خدمات پس از فروش این محصول، همچنان  یکی از پرطرفدارترین کراس‌اوورهای بازار و نمایشگاه‌های خودرو کشور است.

این خودرو از یک پیشرانه ۱.۵ لیتر توربوشارژ با فناوری پاشش مستقیم سوخت (TGDI) بهره می‌برد که توان تولید قدرت ۱۹۵ اسب بخار و گشتاور ۲۸۵ نیوتن متر را دارد و این قدرت از طریق جعبه‌دنده ۷ سرعته دوکلاچه تَر به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود.

شایان‌ذکر است نمایندگی لاماری در شهر بوشهر  بر عهده نمایندگی کاردانی با کد ۷۷۰۱ بوده و همچون دیگر نماینده‌های این شرکت میزبان علاقه‌مندان به خودرو لاماری خواهد بود.

سومین نمایشگاه خودرو قطعات، تجهیزات و خدمات پس از فروش بوشهر، پنجم تا هشتم دی‌ماه از ساعت ۱۷ الی ۲۲ در  کیلومتر ۴ جاده بوشهر – برازجان – محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی بوشهر میزبان علاقه‌مندان به خودرو است.

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟