بازدید رئیس سازمان بورس از کارخانه و مجموعه های قطعه سازی شرکت کرمان موتور

یکشنبه - 10 دی 1402

پیشرانه –  دکتر مجید عشقی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، به همراه جمعی از مدیران این مجموع، از کارخانه کرمان موتور در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید در شهرستان بم بازدید کردند. در پی بازدید عشقی از کارخانه کرمان موتور که به منظور آشنایی با خطوط تولید و زیرساخت های این شرکت انجام گرفت. […]

پیشرانه –  دکتر مجید عشقی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، به همراه جمعی از مدیران این مجموع، از کارخانه کرمان موتور در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید در شهرستان بم بازدید کردند.

در پی بازدید عشقی از کارخانه کرمان موتور که به منظور آشنایی با خطوط تولید و زیرساخت های این شرکت انجام گرفت. در این بازدید، نقشه راه تحقق ظرفیت تولید ۲۵۰.۰۰۰ دستگاه خودروی سواری و تجاری در شرکت کرمان موتور در چشم انداز ۱۴۰۵ ارائه گردید.

هدف از این بازدید در جریان قرار گرفتن سازمان بورس و اوراق بهادار از پروژه های بزرگ کرمان موتور در منطقه و ایجاد ارتباط مناسب بین این سازمان و شرکت های تولیدی بوده است. در جریان بازدید کارخانجات کرمان موتور، خودروسازان بم ، قوای محرکه و آرمان الکتریک، پروژه های خط رنگ رباتیک کرمان موتور و خطوط تولید خودروهای تجاری این شرکت مورد بازدید رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و هیئت همراه قرار گرفت.

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟