تور کویرنوردی با خودروهای دایون برگزار شد،

سفر به مصر و طبس با شاسی مستقل خودروسازی ایلیا

یکشنبه - 10 دی 1402

پیشرانه – شرکت صنایع خودروسازی ایلیا ماه گذشته اقدام به برگزاری یک تور کویرنوردی ۳ روزه با محصولات خانواده دایون نموده است. تور خانوادگی کویرنوردی خودروهای دایون از مبدأ تهران تعمیرگاه مرکزی صنایع خودروسازی ایلیا آغاز شد و در مسیر این تور، همراهان با خودروهای خود از اصفهان، مشهد، شیراز و خراسان جنوبی به جمع […]

پیشرانه – شرکت صنایع خودروسازی ایلیا ماه گذشته اقدام به برگزاری یک تور کویرنوردی ۳ روزه با محصولات خانواده دایون نموده است.
تور خانوادگی کویرنوردی خودروهای دایون از مبدأ تهران تعمیرگاه مرکزی صنایع خودروسازی ایلیا آغاز شد و در مسیر این تور، همراهان با خودروهای خود از اصفهان، مشهد، شیراز و خراسان جنوبی به جمع آن ها پیوستند.
در تمام مسیر این سفر آفرودی خودروهای امدادی ایلیاسرویس جهت پشتیبانی و امدادرسانی همراه تیم دایون سواران بوده و خیال افراد تیم را از بابت مشکلات فنی آسوده نمودند.
در مسیر این تور تیم همراه از مکان ها و جاذبه های طبیعی مانند آبشار نمک خور، کویر طبس و کویر مصر بازدید کرده و با رعایت تمام موازین لازم، از طبیعت بکر این مکان‌ها لذت بردند.
حدود ۳۰ خودروی دایون نیز در مدل‌های مختلف به صورت فابریک و همچنین تجهیزشده در این تور حضور داشته و مسافران این سفر کویرنوردی با نظارت کامل متخصصان آفرود از توانمندی خودروهای خود لذت برده و به گشت و گذار در طبیعت کویر پرداختند.

محصول دایون از صنایع خودروسازی ایلیا یک SUV شاسی مستقل با توان فنی بالاست که این خودرو را برای مقاصد طبیعت‌گردی و آفرودی مناسب می‌کند. این خودرو در دو مدل Y5 و Y7 عرضه شده است و در حال حاضر دایون Y7 به عنوان جدیدترین و توانمندترین نسخه این محصول شناخته می‌شود.
دایون Y7 از یک پیشرانه ۲.۴ لیتری بنزینی مجهز به توربوشارژر میتسوبیشی بهره می‌برد که توان تولید ۲۱۵ اسب بخار قدرت داشته و گشتاور ۳۲۰ نیوتن متری را در اختیار راننده قرار می‌دهد. برای انتقال قدرت یک گیربکس ۶سرعته اتوماتیک توان تولیدی را به هر ۴ چرخ منتقل می‌کند.
در بخش تجهیزات و امکانات نیز این خودرو در سطح مناسبی قرار داشته و امکاناتی مانند سیستم کنترل پایداری الکترونیکی ESC، سیستم سرگرمی به همراه نمایشگر ۸ اینچی، ترمزهای دیسکی به همراه ABS و EBD، سیستم کروز کنترل، قفل دیفرانسیل مکانیکی اتوماتیک، رینگ‌های آلیاژی ۱۷ اینچی، سانروف، سیستم چراغ اتوماتیک، سنسور باران، سیستم ورود و استارت بدون کلید، دوربین عقب، روکش چرمی صندلی‌ها و همچنین تنظیم برقی صندلی راننده در شش جهت در مدل پایه و پلاس این خودرو، تجهیزات بیشتری همچون سنسور پارک جلو و عقب ، رادار نقطه کور و دوربین ۳۶۰ درجه عرضه می‌شوند.

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟