لاماری ایما HEV در دوازدهمین  نمایشگاه تخصصی خودروی اراک

سه شنبه - 12 دی 1402

پیشرانه – آرین پارس موتور با محصول لاماری ایما HEV  به دوازدهمین نمایشگاه خودرو، قطعات و صنایع وابسته استان مرکزی می‌رود. لاماری ایما HEV، محصول تولیدی شرکت آرین موتور است که بزودی در کارخانه آرین پارس موتور در شهر خمین تولید خواهد شد. این خودرو به عنوان یک کراس اوور متوسط دیفرانسیل جلو دارای پیشرانه […]

پیشرانه – آرین پارس موتور با محصول لاماری ایما HEV  به دوازدهمین نمایشگاه خودرو، قطعات و صنایع وابسته استان مرکزی می‌رود.

لاماری ایما HEV، محصول تولیدی شرکت آرین موتور است که بزودی در کارخانه آرین پارس موتور در شهر خمین تولید خواهد شد.

این خودرو به عنوان یک کراس اوور متوسط دیفرانسیل جلو دارای پیشرانه بنزینی چهار سیلندر توربوشارژر با حجم ۱.۵ لیتر است که با پیشرانه برقی همراهی می‌شود. حداکثر قدرت موتور بنزینی لاماری ایما HEV 168 اسب بخار با گشتاور ۲۸۰ نیوتن متر و حداکثرتوان موتور الکتریکی ۱۳۰ کیلو وات ساعت (۱۷۴ اسب بخار) با گشتاور ۳۰۰ نیوتن متر است که در مجموع ۱۷۴ اسب بخار قدرت در ۵۵۰۰ دور در دقیقه و ۳۰۰ نیوتن متر گشتاور از ۱۵۰۰ تا ۳۵۰۰ دور در دقیقه تولید می کنند. توان تولیدی این موتور ها نیز از طریق یک گیربکس E-CVT به چرخ های جلو منتقل می‌شود.

نمایشگاه تخصصی خودروی اراک در ۷۰۰۰ متر مربع فضای سرپوشیده نمایشگاهی از سه شنبه ۱۲ تا جمعه ۱۵ دی ماه از ساعت ۱۵ الی ۲۱ میزبان بازدیدکنندگان و علاقمندان خواهد بود.

دوازدهمین نمایشگاه تخصصی خودرو، قطعات یدکی و صنایع وابسته استان مرکزی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی، اراک برگزار می‌شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟